×

Nastolatki biły i kopały po głowie swoją koleżankę. Wszystko z zazdrości o chłopaka

W naszym świecie jest coraz więcej zła. Niestety, nie są to czcze słowa. W sieci pojawiło się kolejne nagranie, które je potwierdza. W czasie jego oglądania w głowie rodzi się tylko jedno pytanie – Skoro już w dzieciach i w młodzieży budzą się takie zachowania, to jakim cudem ma być dobrze?

Wydarzenia miały miejsce w Rosji. Na filmiku możemy zobaczyć grupę dziewcząt oraz chłopców w wieku około 14 lat. Dwie nastolatki znęcają się nad koleżanką – biją ją, wyzywają i kopią po głowie. Reszta zgromadzonych zamiast pomóc, spokojnie się temu przygląda lub zachęca agresorki do dalszych działań. Dlaczego dziewczyna została tak potraktowania? Prawdopodobnie stało się to z powodu chłopaka.

Napastniczki groziły też zrozpaczonej nastolatce, że jeżeli komukolwiek opowie o tym, co się stało, zemszczą się na niej. Nie spodziewały się, że wszystko wyjdzie na jaw, kiedy nagranie zostanie wrzucone do sieci.

Poszkodowana trafiła do szpitala, ale na szczęście nic poważnego jej się nie stało. O całym zajściu powiadomiono policję.

Może Cię zainteresować

zamknij