×

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji z nowym projektem. Będzie związany z jej mężem

Agnieszka Woźniak-Starak powraca z nowym projektem. Związany jest on bezpośrednio z jej tragicznie zmarłym mężem. Do tego po raz pierwszy od śmierci małżonka udzieli wywiadu telewizyjnego.

Agnieszka Woźniak-Starak powraca z nowym projektem

Agnieszka na swoim Instagramie zdradziła, że 9 listopada o godzinie 15:50 stacja TVN wyemituje materiał zarejestrowany na planie „Ukrytej gry”, przy produkcji której pracował jej tragicznie zmarły mąż. Z przygotowanego zakulisowego reportażu dowiemy się między innymi, jak powstawał film. Ponadto, będzie można poznać wiele nieznanych i unikatowych informacji odnośnie tej produkcji.

Za oknem jeden z bohaterów „Ukrytej Gry”, która już od dzisiaj w kinach. A jutro o 15.50. w TVN kulisy powstawania filmu. To jedyna okazja żeby zobaczyć sceny, które nie weszły do filmu, a w nich laureat Oskara, William Hurt, który początkowo miał wcielić się w postać genialnego matematyka i arcymistrza szachowego, Joshuę Mansky’ego. Dowiecie się jak to się stało, że zastąpił go Bill Pullman i co się działo na planie, a działo się dużo! Zapraszam w imieniu całej ekipy making of.

To jednak nie wszystko

Jak informuje JastrząbPost, prezenterka telewizyjna po raz pierwszy od śmierci męża udzieli wywiadu. W sobotę, 9 listopada obejrzymy ją w „Dzień Dobry TVN”, gdzie porozmawia z Dorotą Wellman. Opublikowano również fragment jutrzejszego wywiadu:

[…] Watchout, to jest takie wspólne dzieło Piotrka i Krzysia. Oni to od początku razem budowali. Na czele Watchoutu będzie stał Krzysztof. Bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy, bardzo dużo rozmawiali o kolejnych projektach, o tym, co jest w planach, więc na dobrą sprawę wszyscy wiedzą, co mają robić

Tragiczna śmierć

Po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z przestrzeni publicznej i nie udzielała żadnych wywiadów. Na początku września oddała hołd zmarłemu mężowi, postanowiła bowiem wziąć udział w przygotowaniach do premiery ostatniego filmu Piotra, pt. „Ukryta gra”.

Do wypadku producenta filmowego doszło 18 sierpnia bieżącego roku. Zginął on na jeziorze Kisajno po tym, jak wypadł z motorówki i uderzył głową w śrubę.

„Ukryta gra” miała dziś premierę w kinach. Planujecie wybrać się na seans?

Źródła: jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij