×

Agnieszka Włodarczyk o gehennie Karasia! Zdjęcia zdradzają okrutną prawdę

Agnieszka Włodarczyk o gehennie Roberta Karasia. Ukochanej bardzo trudno jest patrzeć na cierpienie partnera. Wie jednak, jak ważna jest dla niego wygrana w morderczym ultratiathlonie. Dlatego robi, co może, aby wspierać sportowca, o którym dziś mówi cały świat.

Agnieszka Włodarczyk o gehennie Roberta Karasia

Bez cienia wątpliwości najwierniejszą kibicką Roberta Karasia jest Agnieszka Włodarczyk. Aktorka cały czas relacjonuje wyścig w swoich mediach społecznościowych. Widać, że jest jej bardzo trudno i mocno przejmuje się zdrowiem i życiem ukochanego. Jednak wspiera go w tym, co robi. Doskonale zdaje sobie bowiem sprawę z tego, jak jest to dla niego ważne. Przypomnijmy jeszcze, że popularna aktorka jest partnerką sportowca od kilku lat. W ubiegłym roku Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk zostali rodzicami. 7 lipca na świat przyszedł ich synek, Milan.

Aktorka zamieściła w sieci wzruszający wpis, który najlepiej obrazuje to, przez co teraz przechodzi.

Czy się denerwuję? No jasne, jak cholera!
Ciężko patrzeć na cierpienie ukochanego, ale tłumaczę sobie, że przecież on sam tego chciał. To jest jego życie i pasja.
Ma do tego ogromny talent, więc jedyne co mogę teraz zrobić to wspierać go z całych sił i nie przeszkadzać w realizacji celu.
Niestety przeszkadzam całemu teamowi. Mają ze mną przerąbane😅🤷‍♀️
Zadaje mnóstwo pytań, chcę wszystko wiedzieć, kontrolować i pewnie uprzykrzam im życie🤷‍♀️
Ale serio widząc jak on wygląda chciałabym go zatrzymać, zdjąć z tej trasy, przytulić i zabrać do domu…

Robert Karaś: Zdjęcia z Ironmana

Robert Karaś startuje w Ironmanie — morderczym ultratiathlonie. 10-krotny Ironman odbywa się w okolicach szwajcarskiego St. Gallen. Polak jest liderem klasyfikacji generalnej, ma też sporą przewagę nad konkurencją. W sieci pojawiły się zdjęcia, które dowodzą, jak wiele wysiłku i determinacji ma w sobie Robert. Nie bez powodu jest teraz na ustach całego świata.

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij