×

Robert Karaś w szpitalu! Lekarze: „Zagrożenie życia”

Robert Karaś w szpitalu! Sportowiec przerwał rywalizację w Dziesięciokrotnym Ironmanie po 38 km pływania, 1800 km jazdy na rowerze i 65 km biegu. Według TVN24 trafił do szpitala. Jak możemy przeczytać na jego Instagramie lekarze zabronili mu kontynuowania wyścigu w obawie o życie.

Robert Karaś przerwał wyścig w Dziesięciokrotnym Ironmanie

Robert Karaś startował w Ironmanie — morderczym ultratiathlonie. Przypomnijmy, że 10-krotny Ironman odbywa się w okolicach szwajcarskiego St. Gallen. Polak przez cały czas był liderem klasyfikacji generalnej i miał sporą przewagę nad konkurencją. W sieci pojawiły się zdjęcia, które dowodzą, jak wiele wysiłku i determinacji ma w sobie Robert. Nie bez powodu jest teraz na ustach całego świata. Niestety sportowiec musiał przerwać wyścig. Jak podaje TVN24 trafił do szpitala.

Robert Karaś w szpitalu! Co się stało?

Na oficjalnym profilu sportowca pojawił się niepokojący wpis.

Przykro nam poinformować o przerwaniu wyścigu Roberta.

Po 38km pływania, 1800km na rowerze i 65km biegu lekarze zakazali kontynuowania wyścigu w obawie o życie! Był na granicy, a to wiąże się z ryzykiem…

Ból po operacji, którą odbył tylko 3tyg. temu okazał się nie do zniesienia nawet dla Niego!

Dziękujemy za te emocje, wrócimy jeszcze silniejsi!

Jego partnerka, Agnieszka Włodarczyk przez cały czas dzielnie go wspierała. Jednocześnie bardzo się o niego martwiła. Włodarczyk na bieżąco relacjonowała gehennę, jaką przechodził Robert.

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij