×

Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” już nie jest blondynką! Nowy kolor zaskoczył fanów

Agnieszka znana jest szerokiemu gronu odbiorców za sprawą popularnego programu telewizyjnego „Gogglebox. Przed telewizorem”, emitowanego przez stację TTV. Program doczekał się aż 11 edycji, a widzom wciąż mało! Mamy jednak kolejnego newsa związanego z bohaterami, Agnieszka Kotońska zmieniła kolor włosów. Już nie jest blondynką ?

„Gogglebox. Przed telewizorem”

W reality show rodziny, grupy przyjaciół czy po prostu pary, zasiadają przed telewizorem i komentują wybrane programy z ubiegłego tygodnia. Jedną z bohaterek jest Agnieszka, która występuje razem z mężem Arturem i synem Dajanem, który doczekał się już własnego potomstwa.

Przemiana Agnieszki

Na przestrzeni ostatnich lat mogliśmy zaobserwować sporą zmianę, jeśli chodzi o wygląd Agnieszki. W pierwszych edycjach programu nie stroniła od mocnego makijażu, samoopalacza, farbowanych na blond włosów czy doklejanych rzęs. Jak wygląda dziś? Przede wszystkim mocno schudła, ale również postawiła na bardziej naturalny look.

Agnieszka Kotońska w bikini

Całą przemianę zaczęliśmy obserwować, kiedy Aga pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w bikini. Do tej pory pozowała raczej w jednoczęściowym stroju, który zasłaniał większość ciała. W sierpniu odważyła się pokazać fanom nową siebie ? Jak sama podsumowała w opisie:

Nic dodać, nic ująć. Po prostu wakacje. Ps. Było w jednoczęściowym stroju teraz jest w dwuczęściowym. Kochane, nie wstydźmy się własnego ciała, pokazujemy je, gdzie tylko możemy. Pokochaj siebie i swoje kształty. Ja nie należę do chudzielców, ale nigdy nie miałam kompleksów

Agnieszka Kotońska zmieniła kolor włosów

Tak, Aga już nie jest blondynką. Wróciła do bardziej naturalnego koloru włosów, jakim jest brąz. Metamorfoza zdecydowanie zachwyciła fanów, którzy bezsprzecznie piszą, że zmiana wyszła jej na plus.

To kolejna z paru metamorfoz ,które dla Was szykuje, mówią że kobieta zmienną jest. Jestem teraz w takim momencie swojego życia, że spełniam marzenia ❤❤❤❤, nie muszę za niczym gonić, za niczym biec, niczego łapać czy na coś czekać, nie muszę nic nikomu czegoś udowadniać, czy być lepszą… silniejsza czy mądrzejsza!!! nie musze po prostu NIC !!! jestem sobą ciesze się chwila i swoim życiem ❤❤❤❤ Kochani życzę Wam wszystkim dużo uśmiechu i pozytywnych myśli ❤❤❤ps.traktuj ludzi z takim szacunkiem z jakim Ty chciałabyś być traktowana, uśmiechaj się do ludzi, życz szczęścia i miłości, świat i ludzie wtedy będą Cię kochać ❤❤❤ Love you

Agnieszka Kotońska zmieniła kolor włosów – oto kilka komentarzy:

Wyglada Pani jak milion dolarów ??? super ?

Pani, weź juz Pani nie chudnij !!! ????

Super. Chyba w tych włosach jeszcze fajniej. Jak nastolatka

O kurczę o niebo lepiej

Kobieta z klasą ?

Coraz młodsza!!! ???

Wow? wyglada pani 10 lat mniej ? rewelacja ?

A wam jak podoba się Agnieszka w nowym wydaniu?

Źródła: www.plotek.pl
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować