×

Ciężarna Joanna Krupa całkowicie zmieniła kolor włosów. Po blondzie nie ma śladu

W ostatnim czasie niemal wszystkie informacje, które możemy przeczytać w mediach na temat Joanny Krupy, dotyczą jej ciąży i nienarodzonego jeszcze dziecka. Tymczasem okazuje się, że rosnący brzuch modelki to niejedyna widoczna gołym okiem zmiana w życiu jurorki „Top Model”. Joanna Krupa przeszła odważną metamorfozę i… nie jest już blondynką!

Modelka w ciąży

Asia od lat marzyła o dziecku, jednak na przeszkodzie stały problemy z tarczycą. Starania na szczęście przyniosły długo wyczekiwane efekty. Mniej więcej cztery miesiące temu Joanna Krupa pochwaliła się na kanapie „Dzień Dobry TVN”, że jej marzenie w końcu się spełni. Odkąd media obiegła informacja, że gwiazda wkrótce zostanie matką, Krupa regularnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia rosnącego brzuszka. Gołym okiem widać, że jej radość z tego powodu nie ma końca!

Ojcem dziecka jest mąż celebrytki, Douglas Nunes

Joanna Krupa przeszła odważną metamorfozę

Piękna modelka od lat kojarzy nam się z blond włosami, które idealnie do niej pasują. Tymczasem postanowiła diametralnie zmienić ich kolor. Wizytą u fryzjera i odważną metamorfozą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Nad zmianą wizerunku jurorki „Top Model” pracowała zaufana stylistka Laura Gutetti, która miała do czynienia z takimi osobistościami jak chociażby Tori Spelling czy nawet Kylie Jenner.

Już nie blond…

Skoro nie blond to jaki kolor? Joanna Krupa przyznała na swoim profilu na Instagramie, że zdecydowała się na naturalny odcień brązu. Efekt oczywiście zachwyca, a modelka prezentuje się jak zawsze pięknie. Nie mniej jednak fani będą potrzebowali nieco czasu, aby przyzwyczaić się do ciemniejszych włosów gwiazdy. W końcu tak bardzo przyzwyczaiła nas do swojego blondu.

Dziękuję, Laura. Powróciłam do korzeni – pochwaliła się Krupa

Jak pierwsze wrażenia po metamorfozie Joanny Krupy? Do twarzy jej w ciemniejszych włosach czy zdecydowanie bardziej woleliście ją w jasnym blondzie? Koniecznie podzielcie się swoją opinią.

Może Cię zainteresować