×

Kaczorowska pokazała film ze ślubu. Niektórzy nie powstrzymali się od złośliwości

Śluby naszych rodzimych gwiazd wzbudzają niemałe poruszenie. Lubimy oglądać ich stroje, obserwować reakcję fanów na ich miłość i sprawdzać, czy tak samo jak my przeżywają tę wyjątkową chwilę.

Pełen emocji był ślub i wesele Agnieszki Kaczorowskiej, która znana jest wszystkim jako Bożenka z „Klanu”

W Internecie wręcz niektórzy pisali: „Ale jak to? Takie dziecko już wychodzi za mąż?!”. Czyli oczywiście nie obyło się bez złośliwości. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości przypominamy, że aktorka i tancerka skończyła w wakacje 26 lat i nie tylko zmieniła stan cywilny, ale może pochwalić się dobrze prosperującą szkołą tańca.

Piękna ceremonia odbyła się ponad miesiąc temu w Toskanii. To właśnie w tak malowniczym miejscu para przyrzekała sobie miłość

Dla fanów tancerki decyzja o ślubie była zaskoczeniem, ponieważ para pobrała się zaledwie pięć miesięcy po zaręczynach!

Cała ceremonia wyglądała jak kadr z pięknego filmu o miłości

A pikanterii i charakteru na pewno dodaje fakt, że zakochani są profesjonalnymi tancerzami i ich pierwszy taniec wyglądał jak z bajki.

Agnieszka – jak każda Panna Młoda, nie mogła powstrzymać się przed tym, aby nie pochwalić się ślubnym klipem

Przepiękne widoki, uśmiechnięta Panna Młoda, zestresowany Pan Młody, muzyka, która powoduje ciarki, radośni goście i miłość, która bije z każdego ujęcia. Zobaczcie sami, jak tę chwilę przeżywała Agnieszka z mężem i najbliższymi.

Czy tylko my się wzruszyliśmy?

Może Cię zainteresować