×

Adam ze „Ślub od pierwszego wejrzenia” pokazał ukochaną! To ona skradła mu serce

Adam ze „Ślub od pierwszego wejrzenia” pokazał ukochaną. Uczestnik ostatniej edycji programu zdecydował się rozstać z Joanną. Dzisiaj jest szczęśliwy u boku innej kobiety.

Związek Adama i Joanny

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to program telewizyjny typu reality show emitowany przez stację TVN. Założeniem programu jest związanie dwójki zupełnie nieznanych sobie ludzi. Przyszłe małżeństwo poznaje się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Uczestników pod względem osobowości dobiera zespół ekspertów. Ich zadaniem jest tak swatać ze sobą osoby, aby ich związek był udany. Jednak niesie to ze sobą wiele komplikacji. Przekonali się o tym Joanna Lazar i Adam Miciak.

Ich związek od początku nie należał do najłatwiejszych. Para do końca programu nie mogła się ze sobą dogadać. Dlatego w finałowym odcinku mężczyzna ogłosił, że chce rozwodu. Jednocześnie zadeklarował, że będzie utrzymywać kontakt z byłą żoną. Słowa jednak nie dotrzymał.

Kiedy po miesiącu parę odwiedził jeden z ekspertów programu, okazało się, że Adam ani razu nie skontaktował się z Joanną.

Moje życie nagle zmieniło się o 180 stopni dwa dni po finałowym odcinku programu.

– powiedział uczestnik.

Wtedy jednak nie zdradził żadnych szczegółów. Teraz wiadomo już, o co mu chodziło.

Adam ze „Ślub od pierwszego wejrzenia” pokazał ukochaną

Krótko po emisji ostatniego odcinka reality show, w Internecie pojawiły się plotki o tym, że Adam jest w związku z inną kobietą, która na dodatek jest z nim w ciąży. Mężczyzna nie skomentował tego, aż do teraz. W sieci opublikował zdjęcie z tajemniczą długowłosą brunetką. Opisał je cytatem z piosenki Krzysztofa Zalewskiego, Miłość Miłość:

Bez ciebie wszystko mi jedno i czuję jakby mnie było pół… Przy tobie znika całe zło, przez otwarte okna, przy tobie oddycham, zapominam się na chwilę… Ciebie więcej chce, to miłość.

Pod fotografią rozpętała się prawdziwa burza. Fani programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” nie kryją oburzenia tym, jak Adam potraktował Joannę. W komentarzach krytykują jego zachowanie:

Szczęścia życzę i powodzenia. PS. Szkoda tylko, że nie byłeś fair w stosunku do Asi, której zwyczajnie trzeba było powiedzieć co i jak, każdy zasługuje na prawdę – nawet najgorszą.

Tu nie chodzi o ocenę miłości. Ona zawsze jest najważniejsza. I gratuluję, jak widać Asia to nie była ta. Miałeś do tego prawo. Chodzi o szczerość i szacunek do drugiej osoby, a tego zabrakło

Są jednak i tacy, którzy bronią mężczyzny, a także życzą mu dużo szczęścia w nowym związku:

No i wszystko jasne! Adam woli brunetki! Dużo szczęścia życzę. Niech Wam się wiedzie.

Wiele wskazuje też na to, że zakochani doczekali się dziecka. Ostatnio Adam dodał InstaStories, na którym jego ukochana prowadziła wózek. Pytanie, czy to na pewno ich maleństwo?

Źródła: www.fakt.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować