×

Rozdzierające serce zdjęcia, pokazujące umierającą 2-latkę. Ten aniołek nie doczekał przeszczepu

Około 1 na 100 noworodków rodzi się z wrodzoną wadą serca. Jednym z nich była Adalynn Rogers, która urodziła się z połową serca. W większości przypadków, w którymś momencie życie, niezbędny okazuje się przeszczep.

Adalynn czekała na serce, które nigdy miało nie nadejść. Podczas wyczerpującego czekania na ratunek, 2-latka doznała poważnego urazu mózgu.

Sześcioosobowa rodzina wspólnie spędziła ostatnie chwile. Zostały one udokumentowane podczas kameralnej sesji. Ból i miłość są po prostu nie do opisania.

Adalynn przez całe swoje krótkie życie czekała na nowe serce. Jej własne nie było w stanie samodzielnie bić, dziewczynce wszczepiono urządzenie wspomagające.

Tymczasowe rozwiązanie pozwalało 2-latce na normalne funkcjonowanie. Przeszczep był jedyną nadzieją, czasu jednak nie było wiele.

W listopadzie Adalynn trafiła do szpitala. Dziewczynkę pozostawiono na 15 minut bez tlenu, w tym czasie doszło do poważnego uszkodzenia mózgu.

Lekarze nie pozostawili złudzeń Kristi i Justinowi, 2-latka nie kwalifikowała się już na przeszczep serca. Zrozpaczeni rodzice postanowili więc wspólnie spędzić ostatnie chwile świadomości córki i uwiecznić je na zdjęciach zanim dziewczynka odejdzie.

Mała Adalynn zmarła 29 stycznia otoczona najbliższymi. Jedynym pocieszeniem dla rodziców jest to, że ich córeczka nie musi już cierpieć.

Kristi i Justin zdecydowali się podzielić poruszającymi fotografiami, by pokazać prawdziwe oblicze takich sytuacji. Mają jednocześnie nadzieję, że inni rodzice unikną takiej tragedii.

Choć jest to trudne i niesprawiedliwe, to rzeczywistość wielu rodzin, od której nie powinno się odwracać wzroku…

Może Cię zainteresować