×

9-latka topiła się w basenie. Trafiła do szpitala w ciężkim stanie

Chwila nieuwagi wystarczyła, aby życie dziewczynki stanęło pod jednym, wielkim znakiem zapytania. 9-latka topiła się na basenie, który był umiejscowiony tuż przy domu. W ciężkim stanie trafiła do szpitala.

9-latka topiła się w basenie

Dramatyczne sceny miały miejsce w poniedziałek po południu w Osińcu w woj. wielkopolskim. 9-latka wpadła do przydomowego basenu przykrytego plandeką i momentalnie zaczęła się topić.

Dziewięciolatka wykorzystała jej chwilową nieuwagę i weszła do zakrytego plandeką basenu. Kiedy opiekunka zauważyła, że dziewczynka jest pod wodą wyjęła ją i wybiegła na drogę wzywać pomocy

– informuje gnieźnieńska policja.

9-latka topiła się w basenie
Public Domain Pictures

Życie wyciągniętego z wody dziecka pomogła ratować policjantka, która w tym samym czasie wracała po służbie do domu. Funkcjonariusza udzieliła pierwszej pomocy, po czym wezwała pogotowie. Dziewczynka w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Gnieźnie, a następnie do szpitala w Poznaniu.

W upały kto tylko może rozkłada na podwórku basen. Apelujemy – pilnujcie dzieci, które są w pobliżu zbiorników wodnych, nawet jeśli te są bardzo płytkie

– apeluje policja z Gniezna.

Okoliczności nieszczęśliwego wypadku wyjaśnia policja.

9-latka topiła się w basenie
Public Domain Pictures

Potężna awantura na basenie. Biło się prawie 100 osób!

Źródła: www.fakt.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij