×

61-latek poślubił córkę chrzestną. Czy 18-latka naprawdę darzy go miłością?

61-latek poślubił córkę chrzestną. Ślub mężczyzny z 18-letnią krewną wywołał oburzenie na całym świecie. Czy nastolatka naprawdę chciała wyjść za mąż za ponad trzykrotnie starszego człowieka?

Śluby z dziećmi

Śluby z nastolatkami czy nawet dziećmi to praktyka szeroko rozpowszechniona w krajach takich jak Afganistan, Irak, Nigeria czy Somalia. Trudno jednak pojąć jak to możliwe, że do podobnych sytuacji dochodzi również w państwach cywilizowanych, które uchodzą za ostoję demokracji i wolności. Media społecznościowe obiegła wstrząsająca informacja o ślubie 61-letniego mężczyzny oraz jego chrześnicy.

Pochodzący z Florydy, Michael Haugabook zyskał miano „drapieżnika” po tym, jak wyszło na jaw, że ożenił się z 18-latką. Nie dość, że parę dzielą 43 lata różnicy, to na domiar złego są bliskimi krewnymi. 18-letnia Deja Haugabook jest bowiem córką chrzestną Michaela. Mieszkańcy Florydy nie kryją oburzenia relacją, która łączy 61-latka z 18-latką. Jedna z kobiet napisała na Twitterze, że para spotykała się ze sobą na długo przed osiągnięciem pełnoletności przez dziewczynę.

Ta dziewczyna ma 18 lat i właśnie poślubiła swojego ojca chrzestnego. Umawia się z nią i pielęgnuje związek od 14 roku życia. Mam chory żołądek od tego.

Jak to możliwe, że policja nie zainteresowała się poczynaniami 61-latka? Jak podaje serwis Yahoo, oboje utrzymywali swój związek w tajemnicy. W wieku 17 lat Deja przyznała, że umawia się z kimś, ale dopiero po wejściu w dorosłość wyznała kim jest wybranek jej serca. O sprawie zrobiło się głośno, gdy 61-latek poślubił nastolatkę. Ludzie uważają, że mężczyzna podstępnie „zwabił” dziewczynę, wykorzystując fakt, że jest jeszcze bardzo młoda i nie zna życia.

61-latek poślubił córkę chrzestną

Mieszkańcy Florydy uważają, że to skandal, że doszło do ślubu 18-latki z 61-letnim mężczyznom. Atmosferę dodatkowo podgrzewa fakt, że Michael w przeszłości spotykał się także z matką 18-letniej Dei. Pomimo oczywistych zastrzeżeń w stosunku do ich małżeństwa Deja zapewnia, że jest szczęśliwa. Nastolatka wydała nawet oświadczenie, w którym jak lwica broniła swojego męża, a zarazem ojca chrzestnego. Twierdzi, że ludzie zazdroszczą jej życia, które prowadzi. Uważa, że w odróżnieniu od koleżanek, które uganiają się za chłopakami, ona wiedzie poważne, dorosłe życie. Do sprawy odniósł się także Michael. W sieci odniósł się do komentarzy rówieśnic swojej żony.

Wyglądajcie, małe dziewczynki zazdrościcie mojej żonie, ale promujcie nas dalej. Kocham to.

Internauci wezwali nawet służby ds. dzieci. Poprosili o przeprowadzenie interwencji oraz dochodzenia, ponieważ uważają, że panna młoda jest ofiarą 61-latką. Dziewczyna może nawet nie zdawać sobie sprawy, że padła ofiarą sprytnej manipulacji. Deja zapewnia jednak, że jest w pełni świadoma swojej decyzji. Podczas jednego z live’ów w ostry sposób skomentowała krytykę internautów.

Fotografie: Facebook, Twitter, www.pexels.com

Może Cię zainteresować