×

5 sposobów na Walentynki. Niech to będzie coś więcej niż zwykła kolacja!

Walentynki to wyjątkowy dzień i warto spędzić go w jakiś niezwykły sposób. Jeśli brak Wam kreatywności i w Waszej głowie pojawiają się pytania w stylu – „gdzie na Walentynki?” lub „co robić w Walentynki?„, to śpieszymy z pomocą. Przygotowaliśmy dla Was 5 sposobów na Walentynki, które zachwycą Waszą drugą połówkę, w dodatku niezależnie od tego, jakiej jest płci… Jesteście gotowi?

5 sposobów na Walentynki

Przy wyborze niespodzianki na Walentynki warto zastanowić się nad tym, co sprawi największą przyjemność naszej drugiej połówce. Przecież właśnie to powinno być dla nas najważniejsze w tym wyjątkowym dniu. Dlatego zastanawiając się nad tym, co robić w Walentynki weźcie pod uwagę właśnie to.

Wycieczka. W Walentynki zawsze możemy wybrać się ze swoją druga połówką na niezapomnianą wycieczkę, np. do innego miasta. Takiego, w którym nie tylko zobaczymy coś ciekawego, ale i wybierzemy się na romantyczny spacer. Wrocław czy Kazimierz wydają się być miejscem idealnym!

Kulig. Możecie też zorganizować romantyczny kulig z pochodniami, saniami i końmi, o ile oczywiście danego roku dopisuje pogoda.

5 sposobów na Walentynki serduszkowe konfetti

SPA. Kolejnym super sposobem jak spędzić Walentynki jest to, aby wykupić romantyczny weekend w SPA. Wspólny relaks, odprężające masaże czy kąpiele to coś, co na pewno sprawi przyjemność Waszej drugiej połówce.

Kolacja. Jednak nie ta w restauracji, a w domu, przygotowana samodzielnie przy włożeniu w nią swojego serca. Ukochana osoba z pewnością doceni Wasz trud. Na pewno będzie mieć świadomość tego, że zrobiliście wszystko, aby ten wieczór był wyjątkowy, a posiłek pyszny.

Laurka. Brzmi banalnie? Jednak jeżeli zrobicie ją samodzielnie i bardzo się postaracie, to Wasza druga połówka na pewno to dostrzeże. Taki prezent prawdopodobnie ucieszy ją bardziej niż ten kupiony. Równie dobrze możecie też upiec pyszne ciasto w kształcie serca. To także powinno sprawić ukochanej osobie przyjemność. Kilka podpowiedzi z pewnością znajdziecie w tym miejscu.

5 sposobów na Walentynki miłosne ciasto

Jeśli jednak jesteście tradycjonalistami, to w Walentynki zawsze możecie postawić na bukiet czerwonych róż, pluszaka lub kolację w romantycznej restauracji.

Podoba Wam się nasze 5 pomysłów na Walentynki?

Może Cię zainteresować