×

44-latka wyglądała jak Pamela Anderson, a dzieci się jej wstydziły. Postawiła na zmianę

To, jak wyglądamy, świadczy o tym, co chcemy, aby sobie ludzie o nas pomyśleli. Decydując się na odważny ubiór, często zapominamy, że ludzie niestety „jak Cię widza, tak Cię piszą”. Bardzo do siebie wzięła to 44-letnia Dawn Williams, która marzyła o tym, aby wyglądać jak lalka Barbie. Miała obsesję na punkcie fitness i wyrzeźbionego ciała.

Sugerowała się gwiazdami z pierwszych stron gazet, zapominając przy tym, że są to zdjęcia przerabiane w programach graficznych

Jej domeną były obcisłe koszulki z dekoltem, krótkie spódniczki, sztuczne rzęsy i sztuczna opalenizna, a rozjaśnione do granic możliwości włosy wołały o pomoc.

Dawn jest piękną kobiętą, ale za mocno chciała udowodnić, że czuje się jak 20-latka

Swój urok ukrywała pod warstwami makijażu. Kobieta zgłosiła się do programu Oprah Winfrey, ponieważ czuła, że nie do końca jest sobą i chciałaby odkryć swoje prawdziwe piękno.

Moje włosy to najważniejszy element w całej układance. Zawsze chciałam mieć burzę loków, ale moje włosy nie chciały ze mną współpracować. Tapirowałam je, ale to nie przynosiło efektów

Ukrywała się za tym wszystkim i nie potrafiła wyjść z tej pozy

Tak bardzo przywykła do tego wyglądu, że nie widziała siebie w innym wydaniu. Niestety dzieci zaczęły zwracać uwagę na to, jak wygląda i były momenty, że wstydziły się jej wyuzdanego stylu.

Metamorfoza Dawn jest spektakularna!

Bez sztucznych rzęs, doczepów, sztucznej opalenizny i piersi na wierzchu. Za to stała się kobietą z klasą, którą zawsze chciała być.

Stylista doradził jej także, aby przez kilka dni nie chodziła w makijażu

To było drastyczne przeżycie dla kobiety, ale zgodziła się, bo chciała się zmienić dla siebie i dla dzieci.

Nowy wygląd – nowa Dawn

Bez tony makijażu, w skromniejszym ubraniu i fryzurze, z której kobieta była najbardziej zadowolona. Rodzina, przyjaciele i widownia – wszyscy pod wielkim wrażeniem jej wyglądu. Ona sama także nie mogła uwierzyć w swoją przemianę.

Przemiana jest imponująca!

Może Cię zainteresować

zamknij