in

Uderzyła w głowę 4-miesięczną córeczkę i zabiła ją. Chciała, aby się uciszyła

Do tej tragicznej sytuacji doszło na początku stycznia w Bytomiu. To wtedy 26-letnia kobieta nie potrafiła uspokoić swojej 4-miesięcznej córeczki. Dziewczynka nie przestawała płakać, co coraz bardziej denerwowało i irytowało jej matkę. Kobieta w końcu nie wytrzymała i uderzyła swoją córeczkę. Cios okazał się śmiertelny.

26-latka jest także matką dwójki dzieci. W trakcie przeprowadzanego śledztwa okazało się, że nad nimi również się znęcała.

Uderzyła w głowę 4-miesięczną córeczkę i zabiła ją. Chciała, aby się uciszyłaUdostępnij

Poważne obrażenia

Po tym, jak matka wymierzyła cios, dziewczynka od razu trafiła do chorzowskiego szpitala. Na miejscu okazało się, że obrażenia są poważne. 4-miesięczne dziecko miało dwustronne złamanie kości ciemieniowej. Po 13 dniach w szpitalu dziewczynka zmarła.

Nie przestawała płakać

Personel szpitala od razu powiadomił odpowiednie służby. W toku przeprowadzanego śledztwa okazało się, że w dniu kiedy 26-latka uderzyła dziecko w domu panowały złe warunki. Pojawił się też alkohol. Chwile przed zdarzeniem ojciec dziewczynki wyszedł do sklepu by kupić kolejne trunki. W mieszkaniu grała bardzo głośna muzyka. 4-miesięczna dziewczynka nie mogła się uspokoić najprawdopodobniej właśnie z tego powodu. Nie mogła zasnąć. Po chwili matka wymierzyła cios.

Uderzyła w głowę 4-miesięczną córeczkę i zabiła ją. Chciała, aby się uciszyła
Udostępnij

Surowa kara

Kobieta za swój czyn odpowie przed sądem. 26-latka została także oskarżona za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad dwójką pozostałych dzieci – 6-letnim chłopcem i 2-letnią dziewczynką. Kobiecie grozi dożywocie, natomiast ojciec dzieci jest pod nadzorem policji. Jednak ani ona, ani jej konkubent nie przyznali się do winy.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Źródło: se.pl, katowice.wyborcza.pl | Fotografie: pixabay.com