×

Uderzyła w głowę 4-miesięczną córeczkę i zabiła ją. Chciała, aby się uciszyła

Do tej tragicznej sytuacji doszło na początku stycznia w Bytomiu. To wtedy 26-letnia kobieta nie potrafiła uspokoić swojej 4-miesięcznej córeczki. Dziewczynka nie przestawała płakać, co coraz bardziej denerwowało i irytowało jej matkę. Kobieta w końcu nie wytrzymała i uderzyła swoją córeczkę. Cios okazał się śmiertelny.

26-latka jest także matką dwójki dzieci. W trakcie przeprowadzanego śledztwa okazało się, że nad nimi również się znęcała.

Poważne obrażenia

Po tym, jak matka wymierzyła cios, dziewczynka od razu trafiła do chorzowskiego szpitala. Na miejscu okazało się, że obrażenia są poważne. 4-miesięczne dziecko miało dwustronne złamanie kości ciemieniowej. Po 13 dniach w szpitalu dziewczynka zmarła.

Nie przestawała płakać

Personel szpitala od razu powiadomił odpowiednie służby. W toku przeprowadzanego śledztwa okazało się, że w dniu kiedy 26-latka uderzyła dziecko w domu panowały złe warunki. Pojawił się też alkohol. Chwile przed zdarzeniem ojciec dziewczynki wyszedł do sklepu by kupić kolejne trunki. W mieszkaniu grała bardzo głośna muzyka. 4-miesięczna dziewczynka nie mogła się uspokoić najprawdopodobniej właśnie z tego powodu. Nie mogła zasnąć. Po chwili matka wymierzyła cios.

Surowa kara

Kobieta za swój czyn odpowie przed sądem. 26-latka została także oskarżona za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad dwójką pozostałych dzieci – 6-letnim chłopcem i 2-letnią dziewczynką. Kobiecie grozi dożywocie, natomiast ojciec dzieci jest pod nadzorem policji. Jednak ani ona, ani jej konkubent nie przyznali się do winy.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować