×

3-letni Kordian z Pieców został odnaleziony. Policja potwierdza te informacje

3-letni Kordian z Pieców został odnaleziony. Znalazł go leśniczy w Kamiennej Karczmie oddalonej od miejsca zamieszkania chłopca o ok. 3 km. Tym samym akcja poszukiwawcza, w której brali udział policjanci i strażacy została zakończona.

3-letni Kordian z Pieców – poszukiwania

7 października ok. godz. 15.00 rodzice 3-letniego Kordiana zgłosili jego zaginięcie. Chłopiec oddalił się na rowerku od miejsca zamieszkania przy ul. Zachodniej w miejscowości Piece w gminie Kaliska koło Starogardu Gdańskiego i przez wiele godzin nie było wiadomo, gdzie się znajduje.

Rozpoczęła się więc akcja poszukiwawcza 3-latka, w której wzięli udział policjanci, strażacy z Gdańska i bliscy Kordianka. Do poszukiwań włączyła się również grupa poszukiwawcza PCK. Ponadto, wykorzystano helikopter oraz dron z kamerą termowizyjną.

Sprawę zaczęły też nagłaśniać media. A Marcin Kunka, rzecznik policji w Starogardzie Gdańskim informował, że:

3-latek ostatni raz widziany był około godziny 15:00 w miejscu zamieszkania (Piece, ul. Zachodnia), skąd odjechał na swoim rowerku w kolorze białym z turkusowymi elementami

Finał poszukiwań 3-letniego Kordianka

3-letni Kordian poszukiwany był przez wiele godzin. Chłopiec odjechał spod domu w nieznanym kierunku ok. godz. 15 i ślad po nim zaginął.

Na szczęście dziecko zostało odnalezione całe i zdrowe. Jak podaje Radio ZET, 3-latka spotkał leśniczy w Kamiennej Karczmie, która jest oddalona o 3 km od domu chłopca. Informacje te po godzinie 20:30 potwierdziła również policja i matka Kordianka na swoim profilu na Facebooku.

Źródła: www.facebook.com, www.onet.pl, wiadomosci.wp.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij