×

3-letni Kordian poszukiwany! Chłopiec odjechał w nieznanym kierunku na rowerku

3-letni Kordian poszukiwany! Chłopiec ostatni raz był widziany ok. godz. 15.00. Od tamtej pory trwają intensywne poszukiwania dziecka. Zrozpaczeni rodzice proszę o pomoc.

3-letni Kordian poszukiwany

Dzisiaj, tj. 7 października zaginął 3-letni Kordianek Sobczak. Chłopiec oddalił się na rowerku od miejsca zamieszkania przy ul. Zachodniej w miejscowości Piece w gminie Kaliska koło Starogardu Gdańskiego. Ostatni raz widziano go ok. godz. 15:00.

3-latek wykorzystał nieuwagę dorosłych i odjechał w nieznanym kierunku.

Jak poinformował Marcin Kunka, rzecznik policji w Starogardzie Gdańskim:

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują Kordiana Sobczak, mieszkańca miejscowości Piece w gminie Kaliska. 3-latek ostatni raz widziany był około godziny 15:00 w miejscu zamieszkania (Piece ul. Zachodnia) skąd odjechał na swoim rowerku w kolorze białym z turkusowymi elementami

Kordian Sobczak – rysopis

Trwa akcja poszukiwawcza 3-latka. Biorą w niej udział policjanci, strażacy oraz rodzina chłopca i mieszkańcy miejscowości Piece.

Rysopis Kordianka:
– wiek 3 lata,
– blond włosy,
– ubrany w siwą bluzę z kapturem i postacią Myszki Miki oraz pomarańczowe spodnie w trójkąty,
– miał na sobie buty z ikoną „Strażaka Sama”.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 3-letniego Kordiana proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej komenda.starogard@gd.policja.gov.pl

Źródła: www.rmf24.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij