×

Jego życie zmieniła jedna wiadomość. 23-latek został ojcem, a sześć dni później dziadkiem!

Tommy Connolly miał 23 lata i był studentem. Młody mężczyzna uwielbiał wspólne wypady z przyjaciółmi i pracował też w niepełnym wymiarze godzin. W wolnym czasie trenował biegi.

W jednej chwili jego ułożone życie całkowicie się zmieniło…

Przez jedną wiadomość na Facebooku stał się ojcem, a 6 dni później… dziadkiem! Jego 17-letnia kuzynka Angela napisała do niego poruszającą wiadomość z prośbą o pomoc.

Kiedy ostatnim razem się widzieli, dziewczyna zmagała się z ogromną tragedią. Walczyła z uzależnieniem i została wydalona ze szkoły. Jakiś czas później zaszła w ciążę i została całkowicie sama bez rodziny, bez ani jednej życzliwej osoby.

Nastolatka w akcie desperacji postanowiła poprosić o pomoc właśnie Tommy’ego…

Młody chłopak o ogromnym sercu nie zastanawiał się dwa razy. Jest pewien, że nawet gdyby Angela nie poprosiła o pomoc, on zrobiłby to samo – zaopiekował się nią, przygarnął pod swój dach i zaadoptował. Chciał mieć pewność, że zatrzyma to dziecko, będzie miała gdzie mieszkać i zapewni mu lepsze życie.

Tydzień po przeprowadzce jego kuzynka urodziła syna

Tommy nawet uczył się w szpitalu, kiedy Angela dochodziła do siebie po porodzie.

Teraz chłopak kontynuuję naukę, ale i pracuje w pełnym wymiarze godzin. Robi wszystko, aby zapewnić byt swojej nowej rodzinie i jest przy tym ogromnie szczęśliwy. Ani przez chwilę nie żałował swojej decyzji, a „wnuk” jest jego oczkiem w głowie!

To nie jest jej wina. Pogubiła się. To tylko dziewczynka, która potrzebuje pomocy.

Chociaż historia Tommy’ego odbiła się echem już po całym świecie, on wciąż pozostaje skromny. Sam siebie nie uważa za bohatera, a kogoś kto po prostu zachował się tak, jak powinien.

Ma jedynie nadzieje, że jego czyn zainspiruje do pomocy potrzebującym innych ludzi…

*Imię kuzynki zostało zmienione ze względów prawnych

Może Cię zainteresować

zamknij