×

21-latek kilkanaście razy dźgnął żonę nożem. Zginął tragicznie, gdy próbował uciec

W Lidzbarku Warmńskim dawno nie było tak okrutnej zbrodni. 21-latek zaatakował żonę nożem w ich mieszkaniu przy ulicy Piłsudskiego. Zaczęło się od kłótni między nimi. Sprzeczka zaogniła się do tego stopnia, że mężczyzna chwycił za nóż. Zadał kobiecie kilkanaście ciosów nożem, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

21-latek zaatakował żonę nożem

To jednak nie koniec tragicznych okoliczności tej napaści. Po tym, gdy zaatakował, uciekł. Zaczął jechać drogą wojewódzką w stronę miejscowości Orneta. Kilka minut później doszło do wypadku z udziałem mężczyzny.

Policja

Wypadek tuż po ataku

21-latek, który zaatakował żonę, uciekał z miejsca zdarzenia, ale po chwili miał wypadek. Czołowo uderzył w nadjeżdżającą z naprzeciwka śmieciarkę. Reporterzy RMF FM dotarli do nieoficjalnych informacji, że istnieje prawdopodobieństwo, że 21-latek celowo doprowadził do wypadku i zjechał na przeciwległy pas.

Wypadek miał miejsce na wysokości wsi Redy. Audi na lidzbarskich numerach nagle zjechało na lewy pas jezdni, gdzie z naprzeciwka nadjeżdżała śmieciarka. Na stronie lidzbarkwarminski.wm.pl czytamy:

Uderzenie było tak silnie, że jadący śmieciarką dwaj mężczyźni (jeden w wieku 31 a drugi 36 lat) z urazami głowy trafili do szpitali w Lidzbarku Warmińskim i Górowie Iławeckim, skąd przetransportowano ich do Bartoszyc

21-latek zaatakował żonę nożem

materiały KP PSP

Mężczyźni ze śmieciarki przeżyli. 21-latek zginął

Pracownicy, jadący śmieciarką, trafili do szpitala. Mimo że jeden z nich wręcz wypadł przez okno pojazdu, jego obrażenia nie zagrażają życiu. Ruch na odcinku drogi, na którym doszło do wypadku, został wstrzymany na kilka godzin. Objazd był przez wieś Wielochowo.

Kobieta przeżyła atak

Żona 21-letniego napastnika przeżyła napaść, ze strony męża, jednak jej stan jest ciężki. Została przetransportowana śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala w Białymstoku.

mąż i atak na żonę

Przemoc domowa

Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej, nie bój się prosić o pomoc. Pamiętaj, że zawsze możesz zwrócić się do kogoś, komu nie będzie obojętny Twój los. Nie jesteś w tym sam. Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie „Niebieska Linia” 800-12-00-02 jest czynny przez całą dobę.

Ponadto, jeśli widzisz, że osoba z bliskiego Ci otoczenia, zachowuje się niepokojąco i myślisz, że może być ofiarą przemocy, także zgłoś to w odpowiednie miejsce. Nie bądź biernym obserwatorem. Dzięki Twojej szybkiej reakcji możesz uratować komuś nawet życie.

_________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: redakcja@popularne.pl

Polecane

Może Cię zainteresować