×

2-latek zmarł we śnie, chociaż był zdrowym i wesołym chłopcem. Jego rodzice są załamani

2-latek zmarł we śnie w swoim pokoju. Podjęta reanimacji nie przyniosła skutku. Załamani rodzice poinformowali, że nie udało się ustalić przyczyny śmierci ich syna – Arlo był zdrowym i wesołym dzieckiem. Dlaczego więc odszedł pozostawiając w rozpaczy bliskich?

2-latek zmarł we śnie

Arlo, dwulatek mieszkający w Cardiff, był zdrowym i niezwykle radosnym chłopczykiem. W piątkową noc (19 listopada) rodzice chłopca zastali go nieprzytomnego w swoim pokoju. Natychmiast wezwali pogotowie. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować chłopca.

Arlo poza łagodną postacią astmy nie miał żadnych problemów ze zdrowiem. Na kilka godzin przed śmiercią Arlo zachowywał się zupełnie normalnie i nic nie wskazywało, że może dojść do takiej tragedii.

Niewyobrażalny ból rodziców po stracie ukochanego synka

O tragedii rodziny rozpisały się lokalne media. Mama chłopca, Kirsty Houston, również na swoim profilu na Facebooku zamieściła smutny wpis o śmierci maluszka, ukazujący niewyobrażalny ból rodziców po stracie ukochanego syna.

Ja i Cameron Center jesteśmy absolutnie załamani, mówiąc, że w piątek wieczorem straciliśmy naszego pięknego chłopczyka Arlo. Jak możecie sobie wyobrazić, wszyscy jesteśmy teraz załamani, ale wiemy, że mamy wokół siebie tyle wsparcia i miłości.

Miał najpiękniejszy uśmiech, który rozświetlał pokój i jesteśmy bardzo dumni z tego, jakim był wspaniałym chłopcem. Brakuje słów, by opisać ból, jaki teraz czujemy, ale razem staramy się być silni, aby wesprzeć Teddy’ego [brat Arla – przyp. red.] w tym ciężkim czasie 🖤

– pisała mama chłopca.

Ojciec Arla – Cameron Center- również wspomina ostatnie chwile z synem:

Za każdym razem, gdy na niego spojrzałem, po prostu się uśmiechał, a jego niebieskie oczy rozjaśniały pokój.

I dodaje:

Osobiście nadal nie mogę uwierzyć, że to się stało. Czuję, że muszę go odebrać ze żłobka.

Aby upamiętnić zmarłego chłopca, lokalna społeczność zorganizowała wydarzenie, na którym wypuszczono gołębie ku niebu.

Arlo kochał wszystko, co związane z niebem! To był najpiękniejszy i idealny sposób, aby pokazać mu naszą miłość od wszystkich

– napisała później mama zmarłego 2-latka na swoim Facebooku.

Źródła: parenting.pl, mamotoja.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij