×

18-latek poślubił 71-latkę. Dwa tygodnie po pierwszym spotkaniu!

Takie historie udowadniają, że miłość nie zna granic. 18-latek poślubił 71-latkę dwa tygodnie po tym, jak poznał ją w nietypowych okolicznościach. Na przekór wszystkiemu po sześciu latach wciąż tworzą szczęśliwe małżeństwo.

18-latek poślubił 71-latkę

Mówi się, że miłość nie zna granic. Kiedy poznajemy swoją drugą połówkę, wówczas już wiemy, że chcemy z nią spędzić resztę życia. Nie ważne, co by mówiła o nas rodzina czy znajomi. Przy wyborze partnera kierujemy się przede wszystkim głosem serca. Tak też było w przypadku 18-letniego Gary’ego Hardwicka. Temu związkowi nikt nie dawał szans. Dlaczego? Ponieważ jego wybranka jest od niego starsza o 53 lata!

Historia rozpoczyna się w 2015 roku. Gary i Almeda spotkali się w bardzo nietypowych okolicznościach – podczas pogrzebu jednego z synów 71-latki. Dwa lata wcześniej kobieta została wdową. Tymczasem młody mężczyzna tego dnia towarzyszył ciotce, która uczestniczyła w ostatnim pożegnaniu. Mimo że uroczystość należała do bardzo smutnych, para natychmiast zwróciła na siebie uwagę.

To przypadkowe spotkanie wystarczyło, aby nie mogli przestać o sobie myśleć. Oboje byli przekonani, że spotkała ich bajkowa miłość od pierwszego wejrzenia. Dlatego postanowili dać sobie szansę. Podczas pierwszego spotkania Gary zaskoczył Almedę czerwonymi różami, później podarował jej bransoletkę.

Znowu poczułam się jak nastolatka

– przyznała Almeda.

Gary z kolei przyznaje, że „przepadł w jej błyszczących, niebieskich oczach”.

18-latek poślubił 71-latkę
Instagram

Zaledwie dwa tygodnie po pierwszej randce Gary zdecydował się zadać przez telefon Almedzie najważniejsze pytanie: „czy wyjdziesz za mnie?”. 71-latka zgodziła się bez wahania, a po sześciu dniach wzięli ślub. Tego dnia Gary wytatuował na swojej piersi imię swoje i żony.

Para opowiada także, że właśnie w noc poślubną po raz pierwszy uprawiała seks.

To było wspaniałe, wykraczające poza moje najśmielsze marzenia. Ona naprawdę jest moją wymarzoną kobietą i fizyczna strona naszego związku nie mogłaby być lepsza

– opowiadał zakochany mężczyzna.

Małżeństwo postanowiło zamieszkać w domu 71-latki.

18-latek poślubił 71-latkę
Instagram

Gary i Almeda gwiazdami Internetu

Część rodziny, szczególnie po stronie starszej pani, nie może pogodzić się z naturą ich związku. Syn Almedy zerwał nawet z nią kontakt. Jednakże dla innych najważniejsze było, że oboje są naprawdę szczęśliwi w tym małżeństwie, co pozwoliło im inaczej spojrzeć na liczby.

Niedawno małżonkowie świętowali szóstą rocznicę ślubu. Jak zakochani dbają o szczęśliwe małżeństwo? O tym opowiedziała Almeda:

W naszym związku każdego dnia robimy małe rzeczy, aby sobie nawzajem pomagać. Kolejną dobrą radą jest, by pokazywać swoje uczucie codziennie, jakby jutra nie było. Zawsze chwal go i okazuj miłość. Jedyne, czego się nauczyłam, to to, że kiedy naprawdę kogoś kochasz, nie ma znaczenia, co myśli ktoś inny.

Para zgodnie deklaruje, że z każdym dniem zakochuje się w sobie coraz bardziej.

Almeda jest tak młoda duchem, że wiek nam nie przeszkadza. Zresztą, nigdy o tym nie myśleliśmy. Wiem tylko, że dziękuję Bogu, że spotkałem ją na mojej ścieżce. Jest wiele par, które są w podobnym wieku, a jednak związki się rozpadają. Wszystko zależy od uczucia, zainteresowań i porozumienia.

– powiedział Gary.

Aby podzielić się ze światem swoją miłością, Gary i Almeda założyli wspólne konta w mediach społecznościowych. Na swoich profilach chętnie dzielą się migawkami ze swojego życia, publikując zdjęcia i krótkie filmiki.

Czy faktycznie miłość nie zna granic?

@_garyandalmeda_Six years, and I fall more in love everyday. ❤️ ##agegap ##agegaplove ##agegapcouple ##garyandalmeda ##loveislove♬ original sound – Allie & Ty

18-latek poślubił 71-latkę
Instagram
Źródła: kobieta.onet.pl, www.thesun.co.uk, www.thescottishsun.co.uk
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij