×

13-latka zaszła w ciążę z młodszym kolegą. Teraz stała się celebrytką w social mediach!

13-latka zaszła w ciążę z młodszym kolegą, a teraz stała się internetową celebrytką! Nie wszyscy jednak uważają jej historię za wiarygodną.

13-latka zaszła w ciążę z kolegą

Krasnojarska 13-letnia uczennica ogłosiła, że jest w ciąży ze swoim 10-letnim przyjacielem. Oboje mieszkają na terenie rosyjskiego Kraju Krasnodarskiego i stali się lokalnymi celebrytami. Ich historia wzbudza wiele kontrowersji i obecnie są pod opieką służb społecznych. Temat podgrzewa fakt, że matka 13-latki jest chora na nowotwór, a sama rodzina ma problemy finansowe. Możliwe, że cała opowieść została zmyślona żeby zyskać popularność, choć lekarze potwierdzają, że dziewczynka jest w ciąży. Możliwe, że ojcem dziecka może nie być 10-letni chłopiec, ale ktoś inny.

Występ w telewizji

Ciężarna uczennica z Krasnojarska niedawno stała się bohaterką talk show „Live” w kanale telewizyjnym „Rosja-1”. Dziewczyna przyszła na program z matką, która w pełni wspiera córkę. Po dyskusjach wewnątrz rodziny stwierdziła, że córka jeśli chce, to ma urodzić to dziecko. Kobieta przez długi czas nie była świadoma ciąży swojej córki. Po takiej decyzji użytkownicy portali społecznościowych skrytykowali rodzinę. Wielu jest przekonanych, że decydującą rolę w tej historii odgrywają nie instynkty macierzyńskie, ale materialne.

10-letni ojciec? Mało prawdopodobne

Lekarze mają sporo wątpliwości co do ojcostwa 10-letniego chłopca. Chłopak nie wszedł jeszcze w okres dojrzewania, lekarze nie bez powodu nalegają na badanie DNA, ponieważ ojcostwo w tym wieku jest wielką rzadkością. Dziewczynka stwierdziła że kocha rzekomego ojca swojego dziecka i chce z nim sformalizować związek. Nowosybirska położnik-ginekolog Natalya Antonova w rozmowie z korespondentem Sib.fm podzieliła się opinią odnośnie prawdopodobnego przebiegu ciąży:

Ryzyko poronienia jest ogromne. Ponieważ ciało jeszcze nie dojrzało do końca, nawet kości miednicy się nie uformowały. Ale z drugiej strony jest mało prawdopodobne, aby dziecko urodziło się z chorobami genetycznymi. Ciało, jeśli mogę tak powiedzieć, nie jest jeszcze „zatrute”. „Obciążenie genetyczne” nie powstało, więc jest większa szansa, że ​​dziecko urodzi się zdrowe ”.

Lokalne media podają, że chłopak najpewniej padł ofiarą manipulacji i 13-latka została wykorzystana seksualnie przez dorosłego. Służby mundurowe rozpoczęły w tej sprawie śledztwo.

Nowa gwiazda instagrama?

13-letnia uczennica z Krasnojarska Zheleznogorsk szybko podbija sieci społecznościowe i obecnie posiada aż 25 tysięcy kontaktów w sieci społecznościowej VKontakte. 25 stycznia młoda syberyjska dziewczyna założyła stronę na Instagramie i stała się prawdziwą gwiazdą sieci społecznościowych. Zaobserwowało ją ponad 80 tysięcy osób. Bez zastanowienia zaoferowała reklamę na swojej stronie, bo jak twierdzi, „chce na tym zarabiać.” Obok licznych „fanów” pojawiła się spora grupa hejterów, którzy nie bardzo wierzą w historię miłości dwójki dzieci i aktywnie atakują ją na jej kontach społecznościowych.

Historia nastolatki wzbudza wiele kontrowersji. Czy stanie się nową sławą na instagramie?

Źródła: sib.fm, www.fakt.pl, simlock24.pl, sib.fm, sib.fm, zdrowie.wprost.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij