×

Ostatnia cyfra Twojego roku urodzenia zdradza istotne cechy charakteru

Rok w którym się urodziłeś odgrywa ważną rolę w Twoim życiu. Ale najbardziej znacząca okazuje się być ostatnia cyfra. To do niej przyporządkowane jest jedno z pięciu ogniw: metal, woda, ogień, drewno lub ziemia. Te elementy ujawniają Twój charakter, Twoje cechy i wiele innych rzeczy. Z resztą przekonaj się sam.

W którym roku się urodziłeś? Pamiętaj, aby patrzeć tylko i wyłącznie na ostatnią cyfrę. Jeśli jest to 1988 rok, skup się na 8 i sprawdź, jaki żywioł przyporządkowany jest tej liczbie.

METAL -> 0 i 1

Osoby należące do tej grupy mają silny charakter i są dość odporne na zranienia. Ich niezależność i powściągliwość wynika z ustanowionych przez siebie zasad. Są gotowi do działania z własnej inicjatywy i są w stanie poświęcić wiele, aby dojść do zamierzonego celu. Ich życie jest spokojne, harmonijne i pełne miłości. Do głównych wad tych osób należy pragnienie władzy, pieniędzy i życia w luksusie.

WODA -> 2 i 3

Przedstawiciele tego żywiołu cechują się życzliwością, urokiem osobistym i współczuciem dla innych. Mają ogromną wyobraźnię i spore pokłady kreatywności, dlatego odnoszą sukcesy zawodowe w branży związanej ze sztuką. Ich delikatność i wysoce rozwinięta intuicja przydają się w życiu codziennym.

DREWNO -> 4 i 5

Osoby, których rok urodzenia kończy się cyfrą 4 lub 5 są bardzo pracowite i pewne siebie. Pragną nowości i jak największej liczby różnych doświadczeń, bo to dzięki nim kreują samych siebie. Marzą o poznawaniu otaczającego ich świata i są ciekawi i żądni przygód. Nigdy nie zachowują się w sposób egoistyczny czy narcystyczny, za to dbają o drugiego człowieka

OGIEŃ -> 6 i 7

Przedstawiciele ognistego żywiołu są prawdziwymi poszukiwaczami przygód. Mają jednak zwyczaj zbyt szybkiego działania, bez przemyślenia. Są uroczymi i spontanicznymi osobami, które wiedzą, jak sprzymierzyć sobie ludzi.

ZIEMIA -> 8 i 9

To ambitne i naprawdę wiarygodne jednostki. Starannie rozważają każdą decyzję i mało kiedy odważą się na zrobienie czegoś szalonego. Są miłośnikami dyscypliny i porządku, więc zawsze żyją zgodnie z harmonogramem. Nieznane jest ich największym strachem.

Może Cię zainteresować