×

Jak wygląda życie intymne Wojtka Sawickiego? Influencer poruszył kwestie tabu

Wojtek Sawicki nie boi się tematów tabu. Tym razem wziął na warsztat życie intymne, o którym tak wiele osób z różnych powodów nie rozmawia. Na jego profilu „Life on Wheelz” pojawił się post, który ma na celu znormalizować publiczne dyskusje o współżyciu z drugą osobą. Jak wygląda życie intymne Wojtka Sawickiego, osoby, która od lat porusza się na wózku inwalidzkim? O tym również opowiedział.

Kim jest Wojtek Sawicki?

Wojtek Sawicki mieszka w Gdyni. Dał się poznać jako osoba, która aktywnie działa na rzecz osób niepełnosprawnych. Nie boi się odważnych tematów, m.in. uświadamia o realnej sytuacji osób niepełnosprawnych w Polsce, czym zyskał sobie rzeszę fanów.

W ostatnich miesiącach został jednym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych influencerów w kraju. Jego profil na Instagramie „Life on Wheelz” obserwuje blisko 140 tys. internautów. Osiągnięcie takiego wyniku z pewnością nie było łatwe, zważywszy na fakt, że Wojtek od narodzin choruje na rzadką dystrofię mięśniową Duchenne’a.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Life On Wheelz (@lifeonwhlz)

Dystrofia mięśniowa Duchenne’a jest rzadką choroba genetyczną (występuje raz na ok. 3500-6000 urodzeń), prowadzącą do postępującego i nieodwracalnego zaniku mięśni. Choroba w znacznym stopniu ogranicza ruchy Wojtka, który porusza się na wózku elektrycznym, oddycha przez respirator, odżywia się dojelitowo, mówi szeptem, a komputer obsługuje za pomocą gałki ocznej.

Życie intymne Wojtka Sawickiego

W mediach społecznościowych Wojtka widzimy, że ma on ogromne wsparcie ze strony najbliższych, a przede wszystkim partnerki życiowej Agaty Tomaszewskiej. Szczęśliwa para zaręczyła się we wrześniu minionego roku, czym oboje zaskoczyli swoich fanów. Kilka miesięcy później zrobili to ponownie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Life On Wheelz (@lifeonwhlz)

W „Tygodniku Powszechnym” ukazało się zdjęcie Wojtka i Agaty inspirowane kultowym portretem Yoko Ono i Johna Lennona. Na fotografii widzimy, jak zupełnie nagi Sawicki obejmuje narzeczoną leżąc z nią na łóżku. Zdjęcie było jedynie wstępem do przesłania. Autor „Life on Wheelz” wziął tym razem na tapetę motyw seksu, tym samym po raz kolejny udowodnił, że nie ma dla niego niewygodnych tematów.

Lubimy przecierać nowe szlaki i odkłamywać tematykę seksu w związkach interablistycznych. Myślę, że najważniejsza w naszym seksie jest dobra komunikacja, szczere wyrażanie swoich potrzeb, odwaga w eksperymentowaniu oraz przyjazna i wyluzowana atmosfera. W czasie naszych miłosnych igraszek lubimy sobie śmieszkować, po prostu dobrze się bawimy

– napisał w poście zamieszczonym pod zdjęciem na Instagramie Wojciech Sawicki.

Twórca „Life on Wheelz” postanowił otworzyć oczy wszystkim tym, którzy uważają, że seks jest powodem do wstydu. On sam ma do tego zupełnie inne podejście i na własnym przykładzie zachęca do patrzenia na intymność z zupełnie innej perspektywy.

Seks to dla nas radość, bliskość i zwykła ludzka potrzeba. Robienie z niej tabu nikomu nie służy, alienuje i szkodzi. Dlatego według nas otwartość jest kluczem do udanego współżycia. Gdy się kochamy, to staramy się znaleźć odpowiedni balans między własnymi potrzebami i oczekiwaniami drugiej strony. Zdrowa, wypracowana w toku intymnych rozmów równowaga sprawia, że nasze seksualne uniesienia są pełne harmonii i przyjemności. Wniosek jest prosty – kochajcie się tak, jak lubicie

– podsumował Sawicki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Life On Wheelz (@lifeonwhlz)

Dziękujemy za takie wpisy!

Źródła: www.instagram.com, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij