×

Anella usunęła z Instagrama prawie wszystkie zdjęcia. Nie skomentowała plotek o rozstaniu

O polskiej Barbie było głośno jeszcze kilka miesięcy temu, gdy na swoim Instagramie sama nazwała się jedyną kopią słynnej lalki. Jej profil był pełen kontrowersyjnych wpisów i roznegliżowanych zdjęć, prezentujących bardzo szczupłe ciało z olbrzymim biustem i ustami, od których nie można było oderwać wzroku.

W mediach udzielała się nie tylko Anella, ale i jej partner, Adrian Prokopowicz, którego publicznie nazywała „Dudusiem”

Razem pojawiali się na ściankach, udzielali wywiadów, bo jak ustalili, on będzie zajmować się sferą biznesową influencerki. Oboje zapewniali, że wygląd polskiej Barbie to zasługa ćwiczeń i genów, a jedyną operacją, jaką przeszła, było powiększenie piersi.

Gdzie jest Anella?

Z jej profilu zniknęły wszystkie fotografie, przedstawiające twarz i sylwetkę. Z kilkuset zdjęć została tylko garstka, na których widać jej zakupy. Zarzekała się, że będzie o niej jeszcze głośno, a samo zdecydowała usnąć się w cień. Złośliwi twierdzą, że jej pięć minut minęło i nie ma dłużej czym „chwalić” się w mediach. Inni z kolei uważają, że to cisza przed burzą i za niedługo naszym oczom ukaże się odmieniona Anella.

Zniknęła polska Barbie i zniknął… Duduś!

Serwis pomponik.pl dotarł do informacji, jakoby Anella nie spotykała się dłużej ze swoim menadżerem, Dudusiem. Miała z nim zerwać i porzucić karierę medialną. Ciężko stwierdzić, czy możemy spodziewać się powrotu Barbie. W jednym z wywiadów wspominała, że nie przepada za negatywnym szumem, który wokół niej powstał. Czy to może być powód jej zniknięcia?

Dla przypomnienia kultowy już wywiad w „Pytaniu na śniadanie”

Może Cię zainteresować

zamknij