×

Roksana Węgiel wydaje książkę. Stała się bestsellerem jeszcze przed premierą!

Młoda piosenkarka nie zwalnia tempa. Obok występów muzyczny Roksana Węgiel wydaje książkę. Według Empiku ledwo trafiła do oferty, a już stała się bestsellerem.

Roksana Węgiel wydaje książkę

14-letnia zwyciężczyni konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci rozkręca swoją karierę i to nie tylko muzyczną. Rozwija się bowiem w kolejnych branżach.

Tym razem chodzi o wydanie książki i wbrew pozorom nie ma tu mowy o biografii, czy niezwykłej książce fantasy. Wspomniana publikacja ma tytuł „The X Book” i jak możemy o niej przeczytać na stronie Empiku, to „prawdziwa petarda”.

Uwaga! Startujemy! Ty, twoja bff, no i … Roksana Węgiel z przyjaciółmi. To prawdziwa petarda dla wszystkich, którzy mają swoje pasje, lubią to, co robią i wierzą, że marzenia się spełniają. The X Book to świat ludzi kreatywnych, którzy są dla nas ważni, więzi, wartości, wspomnień. To świat pełen pomysłów na każdy nadchodzący dzień. Nie trać czasu. Łap każdy dzień, żyj z całych sił. Zaczynamy!

To typowa książka dla nastolatek

Tak przynajmniej można wywnioskować po zdjęciach promocyjnych. Będzie miała formę notatnika/pamiętnika, który będzie można uzupełniać samodzielnie. Pełno w niej miejsca na własne myśli, cele w życiu czy kwestie modowe.

Nie tylko Roksanę tam znajdziemy. Na jednym ze zdjęć widzimy Cleo, więc można się spodziewać innych idolek nastolatek. Dodatkowo „książka” będzie zawierać naklejki i różne wycinanki. Najwyraźniej udział Roxie ograniczył się wyłącznie do prawa do wizerunku…

Niełatwe życie gwiazdy

Dla wielu życie gwiazdy wydaje się kolorowe i usłane różami, ale to tylko pozory. Pod koniec października Roksana Węgiel była atakowana przez hejterów.

Wielu fanów martwi się także, czy show-biznes nie zniszczy młodej piosenkarki. Na szczęście jest stale wspierana przez rodziców:

Rodzice dużo ze mną rozmawiają na ten temat i myślę, że na razie jest ze mną dobrze. Chyba nie przewróciło mi się w głowie od sukcesów. Mam blisko siebie osoby, które powiedziałyby mi, gdyby tak się stało. Poza tym, gdy coś złego zaczyna się dziać wokół mnie, to ja najczęściej o tym nie wiem. Wszystkie problemy, czy konflikty rodzice załatwiają sami. Cały czas chronią mnie przed negatywnymi aspektami show-biznesu

Premierę „The X Book” zaplanowano na 13 listopada! Chcielibyście komuś podarować książkę Roxie?

Źródła: jastrzabpost.pl, www.eska.pl
Fotografie: Instagram.com, Empik.com

Może Cię zainteresować

zamknij