×

Trudno uwierzyć, jak wyglądała Anella przed operacjami. Podobno metamorfoza zajęła tylko rok

O Anelli usłyszeliśmy jakiś czas temu i obecnie wszystkim doskonale jest znana, jako Polska Barbie. Choć niektórych swoim wyglądem szokuje, nie brakuje także miłośników jej ekstremalnego wyglądu.

Kilka operacji

Instagramowa celebrytka przyznaje, że poprawiła to i owo, zarzeka się jednak, że skończyło się na powiększaniu biustu i ust. Nie każdy uwierzył w te zapewnienia i internauci rozpoczęli śledztwo na własną rękę.

Metamorfoza

Niedawno w sieci pojawiły się rzekome zdjęcia Anelli sprzed jej metamorfozy. Trudno uwierzyć, że Polska Barbie właśnie tak wyglądała jeszcze kilka lat temu. Pojawiły się także doniesienia, że jej wygląd zupełnie zmienił się w przeciągu zaledwie roku!

Pochwały

Wiele osób twierdzi, że naturalna Anella wyglądała zdecydowanie lepiej niż po operacjach. Jeśli to rzeczywiście ona, niezaprzeczalne jest to, że poprawki nie skończyły się na ustach i biuście. Dzisiaj jednak takie metamorfozy nikogo nie dziwią.

Pomocni znajomi

Choć Anellę wielokrotnie proszono o zdjęcia przed operacji, celebrytka skutecznie unikała tematu. Kiedyś jedynie stwierdziła, że za określoną sumę udostępni fanom stare fotografie. Wygląda na to, że pomocni znajomi ją uprzedzili.

Co sądzicie o przemianie Polskiej Barbie? W której odsłonie podoba wam się bardziej?

Może Cię zainteresować

zamknij