×

Mąż nagrał, jak polska blogerka znęca się nad córką. „Zamknij się k****, siedź tam”

Oliwia Pierzchalska to popularna wśród mam blogerka. Kobieta prowadziła w mediach społecznościowych profil, gdzie wielokrotnie publikowała fotografie swojej małej córeczki. Wiele osób było zachwyconych jej podejściem do dziecka. Wszystko jednak do czasu. Nastawienie jej obserwatorów zmieniło się o 180 stopni, kiedy do sieci trafiło nagranie sugerujące, że Oliwia znęca się nad swoją pociechą.

Nikt się po niej tego nie spodziewał

Przerażające nagranie zostało opublikowane na Instagramie użytkowniczki o pseudonimie dooris_f, a także na Facebooku. O ile sama nazwa niewiele nam mówi, o tyle podpis pod nagraniem podpowiada, że występuje na nim wspomniana wcześniej Oliwia Pierzchalska.

Przypomnijmy, że jeszcze w ubiegłym tygodniu blogerka napisała, że jej mąż porwał dziecko. Czyżby teraz sama znęcała się nad maleństwem? Autorem 2-minutowego nagrania jest sam ojciec dziewczynki, który próbuje uspokoić swoją partnerkę. To, co możemy tam usłyszeć, po prostu nie mieści nam się w głowie.

Instagram/ Oliwia Pierzchalska

„Oliwia, ty robisz krzywdę temu dziecku”

Nagranie rozpoczyna się od słów kobiety „zamknij mordę”, które kieruje do swojego dziecka. Po chwili słyszymy, jak mężczyzna mówi, aby nie wyzywała dziecka i pyta, czemu to robi. Później jest już tylko gorzej. „Zamknij się k****, siedź tam” – krzyczy kobieta do płaczącego maleństwa. W odpowiedzi słyszymy, jak mąż grozi matce dziewczynki więzieniem.

W pewnym momencie dodaje „Oliwia, ty robisz krzywdę temu dziecku”, zwracając się do agresywnej matki po imieniu i zaznaczając, że przez nią krzyczące maleństwo może stracić głos. W konsekwencji z obu stron padają wyzwiska i brzydkie słowa, którym przysłuchuje się płacząca dziewczynka.

Przerażającego nagrania możesz posłuchać tutaj. Tylko dla ludzi o stalowych nerwach!

Reakcje internautów

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Nie ma co się dziwić, że wielu z nich nie pozostawia na Oliwii suchej nitki. Żadna matka nie powinna odzywać się w ten sposób do swojego dziecka.

Nie da się tego słuchać….nie da się tego pojąć…co się z Wami dzieje kobiety! Jak można być pozbawionym podstawowych uczuć. Biedne dziecko – napisała jedna z komentujących

Na instagramie była taka gwiazda, instamatka. I jej mąż przyjechał zza granicy i ‚porwał dziecko’ i zaczął ujawniać jaka to z niej matka – dodaje kolejna

Tylko na policję…tez uwierzyłam w tą bajkę, że takiej dobrej matce porwano dziecko – pisze następna

Od internautów oberwało się nie tylko nieodpowiedzialnej matce, ale również jej partnerowi. Dziwicie się?

Kawałek wyrwany z kontekstu. Matka dostanie lincz, a ojciec medal bo nagrał płacz dziecka, który sam nic nie zrobił, nie przytulił ani nic – zauważyła jedna z internautek

A ojciec skupił się na nagraniu tego i nagrywając patrzył co się dzieje? Oboje g**no warci. Chciał wkopać mamusię a strzelił im obojgu w kolanka.. szkoda dziecka – wtórowała jej inna.

Instagram/ Oliwia Pierzchalska

Wszystko wskazuje na to, że „bohaterką” nagrania jest Pierzchalska

Nie brakuje jednak głosów, że materiał przedstawia sytuację wyrwaną z kontekstu. Czy aby na pewno? Oficjalnie nie potwierdzono również, że kobietą, którą słychać na nagraniu, jest Oliwia Pierzchalska. Jak zauważyli internauci, profile blogerki na Instagramie i Facebooku niemal natychmiast zniknęły tuż po publikacji nagrania. Przypadek?

Polecane

Może Cię zainteresować