×

Nagrywał, jak znęca się na małym chłopcem. Powód, dla którego to robił dodatkowo bulwersuje

Mężczyzna kazał dziecku klęczeć na kaszy tyle godzin, że ta zaczęła wrastać mu w skórę. Pielęgniarka, która później zajęła się chłopcem nigdy wcześniej nie widziała takiego przypadku. 8-latek był również bity i poniżany.

Miał być jak prawdziwy mężczyzna

35-letni Siergiej Kazakow filmował 8-latka klęczącego na kaszy, bo chciał mieć pewność, że chłopak odbywa całą karę. Nagrania, które miały pomóc mężczyźnie w wychowaniu pasierba na prawdziwego mężczyznę, są dziś obciążającymi go dowodami.

Cała sprawa wyszła na jaw, gdy chłopiec nie wytrzymał tortur i uciekł z domu.

Sąsiadka zabrała dziecko do szpitala

Chłopiec szukał pomocy u sąsiadów. Kiedy ci zobaczyli rany na jego ciele i ślady torturowania, zawieźli go do szpitala. Pielęgniarka, Ludmiła Szarapowa, która przyjmowała 8-latka skomentowała całą sprawę:

Pracuję jako pielęgniarka od 43 lat i nigdy nie widziałam czegoś takiego, kogokolwiek potraktowanego w ten sposób. Rany były okropne. Kasza gryczana wrosła w skórę. Pamiętam, że gdy stałam obok niego, to zapytał mnie, czy teraz trafi do dobrej rodziny

Oskarżony jest nie tylko Kozakow, ale i matka chłopca. Jak informuje rzecznik komisji śledczej, kiedy chłopak nocami klęczał na kaszy „rodzice sami spali w sąsiednim pokoju”.

Potem mieli analizować nagrania, które pokazywały, czy dziecko faktycznie klęczało całą noc.

Jak można być takim potworem?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.wprost.pl, www.wprost.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij