×

Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku zdradzają najczęściej. Statystyki udostępnił portal randkowy

Mówi się, że wierność to największa cnota każdego, prawdziwego mężczyzny. Nie zmienia to jednak faktu, że nie wszyscy panowie są w stanie zaangażować się w trwały związek, a co za tym idzie nieustannie szukają nowych przygód. Nawet jeśli zdecydują się na bycie z tą jedną jedyną, mało kiedy udaje im się wytrwać w wierności i prędzej czy później decydują się na tzw. „skok w bok”, który ostatecznie może zrujnować zbudowaną wcześniej relację. Okazuje się, że wiele na temat wierności mężczyzny mówi nam jego znak zodiaku. Skąd takie podejrzenia?

Portale dla osób szukających wrażeń poza małżeństwem

Nastały takie czasy, kiedy coraz więcej mężczyzn nie potrafi wytrwać u boku jednej kobiety – nawet, jeśli zdecydowali się na zawarcie związku małżeńskiego i przysięgali sobie bezgraniczną miłość. Świadczą o tym chociażby portale, które powstają niczym grzybu po deszczu specjalnie z myślą o osobach szukających przygód poza małżeństwem.

To oni zdradzają najczęściej

Jednym z wspomnianych wcześniej portali jest Victoria Milan, który pozwolił sobie przeanalizować profile swoich użytkowników, aby stwierdzić, które znaki zodiaku zdradzają (rejestrują się w serwisie) najchętniej. I choć wśród niewiernych osób znaleźli się przedstawiciele praktycznie każdego znaku, okazało się, że są wśród nich tacy, którzy decydują się na przysłowiowy „skok w bok” znacznie częściej niż reszta.

Oto niechlubny ranking, który powstał na podstawie zebranych na portalu randkowym danych. 

Ryby

Ryby to najbardziej niewierny znak zodiaku spośród wszystkich pozostałych. Według sporządzonych przez portal Victoria Milan statystyk, aż 15% mężczyzn urodzonych pod tym znakiem jest niewierna swoim partnerkom. Kiedy jednak spojrzymy i uwierzymy w astrologiczny opis Ryb, nikogo nie powinno to dziwić. Okazuje się bowiem, że osoby spod tego znaku zodiaku nie tylko kierują się impulsami, nad którymi nie potrafią zapanować, ale także skrywają wiele sekretów – jednym z nich może być właśnie partnerka na boku.

Wodnik

Na drugim pod względem niewierności uplasowali się panowie spod znaku Wodnika – stanowią oni 13% użytkowników serwisu dla osób szukających przygód poza związkiem. I znowu kiedy przyjrzymy się astrologii, Wodnik okazuje się znakiem bardzo nieprzewidywalnym i niedojrzałym emocjonalnie. Panom spod tego znaku nie zależy jakoś zbytnio na tym, aby ukryć przed drugą osobą swój romans. Dzieje się tak, ponieważ mają dość życia w ciągłym stresie, a co za tym idzie, nie przejmują się tym, jak zareagują na wieść o zdradzie ich dotychczasowe partnerki. Dość egoistyczne podejście, prawda?

Skorpion

Na ostatnim miejscu podium jest Skorpion – 12% użytkowników portalu spod tego znaku jest skłonnych do zdrady. Kiedy jednak spojrzymy na astrologie, zobaczymy coś zupełnie innego. Skorpion jest tam bowiem przedstawiany jako jeden z najwierniejszych znaków zodiaku. Nie zmienia to jednak faktu, że zdarza mu się dopuścić zdrady, kiedy ma tylko ku temu konkretny powód. Jednym z nich może być bez wątpienia zawiedzione zaufanie bądź zranienie na tle emocjonalnym czy powiększający się dystans między nim, a drugą osobą. Jeśli jesteś więc w związku ze Skorpionem powinnaś mieć to na uwadze.

Oni są najmniej skłonni do zdrady

Portal Victoria Milan przyjrzał się także znakom zodiaku, które według daty urodzeń męskich użytkowników serwisu są najmniej skłonne do zdrady. Okazuje się, że najwierniejszymi mężczyznami wydają się być panowie spod znaku Wagi, Strzelca i Lwa. Stanowią oni kolejno 6%, 4% i 3% wszystkich użytkowników portalu.

Nie tylko panowie szukają przygód w sieci. W przypadku pań również zauważono pewną zależność

No właśnie. Jak więc powyższe statystyki mają się w przypadku płci pięknej, która także szuka przygód w sieci, mimo że ma już swoją drugą połówkę? Największą popularnością na portalu Victoria Milan cieszą się panie spod znaku Barana – w serwisie zarejestrowanych jest aż 16% kobiet spod tego znaku zodiaku. Na kolejnym miejscu znajdują się panie spod znaku Bliźniąt (13%), a na trzecim Panny (11%).

Najwierniejszymi partnerkami okazują się z kolei kobiety spod znaku Byka (zaledwie 3% kobiet zarejestrowanych na portalu randkowym) i Skorpiona (4%).

Oczywiście to tylko statystyki sporządzone przez jeden z popularnych portali randkowych. Statystyki, które nie muszą mieć nic wspólnego z prawdą, dlatego nie należy brać ich sobie do serca ?

Polecane

Może Cię zainteresować