×

Imiona, które mogą świadczyć o tym, że Twój partner jest skłonny do zdrady. Miej się na baczności

Wróżby, horoskopy i przepowiednie to tematy, które wzbudzają kontrowersje. Dla jednych znak zodiaku, data urodzin, a nawet imię odgrywają spore znaczenie. Ci, co mocno stąpają po ziemi, powiedzą, że to bujdy wyssane z palca, ale sami przyznacie, że każdemu choć raz zdarzyło się powiedzieć: „Asia? Nie lubię tego imienia. Źle mi się kojarzy”.

No właśnie, czyli może jednak ma to jakieś znaczenie? Niektóre źródła donoszą, że imiona mają wpływ na charakter i mogą kierować w jakąś konkretną stroną. Są takie, które np. mogą sprawić, że dana osoba będzie mieć skłonność do zdrad. Przekonaj się, czy Twoja druga połówka jest w tej grupie!

Imiona żeńskie

Man Closeness Smile Woman Trust Happiness Date

Sylwia

Na samym początku udaje bezbronną, biedną, aby wzbudzić litość. Niestety, robi to z premedytacją, bo wie, że faceci lubią opiekować się niewinnymi istotami. Gdy już dostanie to, czego chce, zmienia punkt zainteresowania. No cóż…

Dominika

Cwaniara. Dużo czyta, chodzi do teatru i kina. Ludzie ją lubią i chcą z nią przebywać. Jest niezależna i nie szuka męża. Jedyne, co ją interesuje, to gorący romans z człowiekiem tak samo aktywnym jak ona.

Paulina

Uwiedzie każdego. Jest w stanie owinąć sobie wokół palca tak płeć brzydką, że zrobi dla niej wszystko. Flirtuje z innymi nawet na oczach swojego partnera. On nie ma do niej pretensji, tłumacząc zawsze, że jego kobieta taka już jest. Trzeba na nią uważać!

Weronika

Zawsze zadbana i kobieca. Gdy tylko wejdzie do pokoju, skupia na sobie wzrok wszystkich panów. Bawi się zakochanymi w niej facetami, a ich wyznania miłości traktuje jak kolejne zdobycze.

Marzena

Z pozoru wydaje się, że jest tradycjonalistką, która chce stałego związku, ale już po krótkim czasie chce czegoś nowego. Nie uważa, że skok w bok jest czymś złym. Wręcz sądzi, że to dodaje pikanterii do nudnego pożycia małżeńskiego.

Klaudia

Żyleta. Faceci wiedzą, że jest niebezpieczna, a i tak dążą do tego, aby namieszała im w życiu. Nie ma znaczenia, czy mężczyzna ma żonę, czy dzieci. Uważa, że każdy jest dorosły i odpowiada za swoje czyny. Na co dzień spokojna, ale w weekendy pokazuje pazury.

Agnieszka

Jej domeną jest przysłowie: „Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal”. Lubi gorący romans, ale nikim się z tym nie dzieli. Wie, że musi dbać o dyskrecję, bo inaczej jej stabilne życie mogłoby się rozpaść.

Imiona męskie

Mateusz

Człowiek orkiestra. Czego się nie dotknie, zamienia w złoto i to podoba się kobietom. Zaradny, choć jako nastolatek, nie lubił chodzić do szkoły. Dzięki stabilności finansowej zyskał pewność siebie, która tak bardzo imponuje kobietom, a on nie ma zamiaru tego nie wykorzystywać.

Piotr

Bajkopisarz. Zamydli oczy nawet najbardziej czujnej kobiecie. Wyjazdy służbowe raz na miesiąc to podstawa jego bytu. Nie myśl jednak, że do późna siedzie w biurze. Nocami woli zająć się czymś (kimś!) zupełnie innym.

Mikołaj

Podrywa. Zdobywa. Porzuca. Nie da się dosadniej opisać tego mężczyzny!

Jakub

Usypia czujność ofiary. Zgrywa zakochanego romantyka, który gdyby tylko mógł pisałby wiersze i komponował pieśni. Dzięki temu ma wolną rękę i jego kobieta nie podejrzewa, że kolejne wyjście na piwo z kolegą to tak naprawdę upojna noc z koleżanką z pracy.

Filip

Wszędzie go pełno. Pomaga znajomym i postrzegany jest przez nich jako dusza towarzystwa. Ciekawe, czy tego samego zdania są dziewczyny, z którymi spotyka się w tym samym czasie. Z jedną obiad, z drugą kolacja ze śniadaniem, a z trzecią wypad do klubu w weekend.

Kacper

Załatwi wszystko w każdym urzędzie, bo wie, co powiedzieć, jak się uśmiechnąć i komu puścić oczko. A do tego zawsze dostanie numer telefonu.

Wojtek

Docenia swoją kobietę i fakt, że dba o ognisko domowe, ale po latach w małżeństwie marzy o gorącym romansie. Jest nieśmiały, więc możliwe, że tylko na marzeniach się zatrzyma.

Może Cię zainteresować