×

To zdjęcie przedstawia fatalny wypadek motocyklisty. Zobacz, co znajduje się pomiędzy samochodami…

Kierowca ciężarówki Saul Vazquez był w pracy jak co dzień. Nagle stał się świadkiem tragicznych wydarzeń po drugiej stronie drogi – klaksony w samochodach zaczęły trąbić, opony piszczeć i dało się słyszeć głośny dźwięk uderzenia metalu o metal.

Kierowca ciężarówki, od razu chciał ruszyć z pomocą, na szczęście na miejscu wypadku bardzo szybko pojawiły się ekipy ratownicze. Widząc ogrom zniszczeń, naoczny świadek wiedział, że musi być źle. Policja i ratownicy robili wszystko, aby pomóc ofiarom wypadku, ale sam fakt, że w niebezpiecznym zdarzeniu brał udział motocyklista, oznaczał, że poszkodowany musiał znajdować się w bardzo złym stanie.

Vazquez zrobił i opublikował zdjęcie z nadzieją, że poinformuje innych kierowców o wypadku. Ponadto napisał: „Wszystko co mogę powiedzieć, to to, że mam nadzieję, iż każdy zaangażowany w wypadek ma się dobrze!”

Kiedy jednak spojrzał na zdjęcie ponownie, zauważył coś bardzo dziwnego. Tuż nad policjantami, pomiędzy dwiema karetkami, zobaczył unoszącą się postać.

Oczywiście to niewyjaśnione zjawisko można tłumaczyć jako grę świateł. Ale kiedy powiększysz zdjęcie i przyjrzysz mu się uważnie, zobaczysz tajemniczą postać, która unosi się nad rannym motocyklistą. Mężczyzna został zabrany do szpitala, niestety zmarł.

To tajemnicze zdjęcie daje nam nadzieję. W chwili śmierci motocyklisty był przy nim jego Anioł, który pomógł mu przejść na drugą stronę.

zdjecie-z-duchem

Może Cię zainteresować

zamknij