×

Kate wychodząc za mąż, musiała zacząć przestrzegać tych 5 zasad. Mają one wpływ na jej wygląd

Kate Middleton była zwykłą dziewczyną, która sama gotowała, prowadziła swój samochód i sama dbała o swój wygląd. Po ślubie z księciem Williamem, który odbył się 29 kwietnia 2011 roku, wszystko się zmieniło. Mogłoby się wydawać, że życie w pałacu i jedzenie posiłków z przywódcami największych państw jest fantastyczne, jednak bycie księżną ma też swoje minusy.

Oto 5 głównych zasad, których musi przestrzegać Kate:

#1 Uczucia w stosunku do męża

Księżna Cambridge ma zakaz publicznego okazywania uczuć swojemu mężowi. Przed ślubem para mogła się obejmować i prowadzić za ręce, jednak w momencie, kiedy Kate stała się żoną Williama, musi zachowywać się profesjonalnie. Chociaż brzmi to dość absurdalnie, jest to całkowicie normalne dla królewskich małżeństw.

#2 Manicure

Kolejnym zakazem, który musiała rozważyć Kate, jest kolor paznokci. Królowa osobiście poprosiła księżną, aby jej manicure był prosty i delikatny, co w skrócie oznacza – „żadnego lakieru do paznokci”. Rodzina królewska nie może wyglądać „krzykliwie”, tanio, czy ostentacyjnie.

Kate chciała być pełna szacunku dla swojej nowej babki, królowej Elżbiety II i od dnia ślubu dotrzymuje obietnicy. Na jej paznokciach nie zobaczymy krzykliwych barw, lecz wyłącznie delikatny, różowy kolor.

#3 Kolor szminki

Kate stosuje jedynie szminki w kolorze cielistym lub różowym i jest pewien powód, przez który na ustach księżnej nigdy nie zobaczymy krwisto-czerwonej pomadki. Wszystkie kobiety z rodziny królewskiej muszą używać tylko jasnych odcieni szminek. Powód? Kate nigdy nie zabrudzi swoich zębów, intensywną pomadką.

#4 Makijaż

Czasami na wieczorne bale lub wyjścia, księżna ma zrobione smoky eye lub nałożoną dodatkową warstwę tuszu na rzęsy, jednak zazwyczaj Kate ma delikatny makijaż. Jej podkład zawsze jest dobrze dopasowany. Jeśli chodzi o cienie do powiek czy róż, zawsze są subtelnie nałożone. Wszystko po to, aby nie wyglądała zbyt wyzywająco.

#5 Fryzura

Księżna stara się dość często zmieniać uczesanie. Nie są to zbyt duże zmiany, jednak Kate raz pojawia się w długich falach, czasami w grzywce lub zaczesanymi włosami na jedną stronę. Wszystko po to, aby zawsze wyglądać „świeżo” i „na czasie”.

Może Cię zainteresować

zamknij