×

Kate Middleton i Meghan Markle przyłapana na bójce w pałacu? Zdjęcia szokują

„Kate Middleton i Meghan Markle zostały sfotografowane w czasie bójki w Pałacu” – tak, zdecydowanie w ten sposób można byłoby podpisać zdjęcia, które za chwilę zobaczysz. Jest tylko jeden mały szkopuł. Kate to nie Kate i Meghan to nie Meghan. O co tu chodzi?! Przecież wyglądają jak księżne.

Otóż to kolejna prowokacyjna sesja zdjęciowa w wykonaniu Alison Jackson, która jest znana z fałszowania rzeczywistości i upubliczniania fotografii, które są inspirowane prawdziwym życiem

Skąd taki pomysł na sesję? Fotografka z reguły zajmuje się zdjęciami, które mogą wywołać lawinę komentarzy i powstają na fali tego, co aktualnie dzieje się w świecie i o czym się mówi, a konflikcie między Kate i Meghan mówi się od dawna.

Kate miało nie podobać się to, że Meghan nie pochodzi z Wielkiej Brytanii i miała dawać temu wyraz w czasie prywatnych spotkań. Prawdy jednak nie poznały media, a znają ją tylko same zainteresowane

Meghan ma mieć dość tego, jak zachowuje się Kate i dlatego też podjęła decyzję o tym, aby wyprowadzić się z Pałacu Kensington, aby unikać wszelkich oficjalnych spotkań ze swoją „rywalką”.

Czy zatem inscenizowane zdjęcia z udziałem sobowtórów potwierdzają krążące plotki o tym, że obie panie mają się nie lubić?

Ciężko tak naprawdę poznać prawdziwe oblicze ich znajomości, ponieważ obie dbają o reputację całego dworu i na pewno nie odważyłyby się na to, aby mówić coś negatywnego publicznie i upokarzać w bezpośredni sposób drugą stronę.

Alison Jackson tłumaczy, że nie ma zamiaru nikogo obrażać, a jest to jedynie jej sposób na wyrażanie siebie i swoich wizji

Czy Waszym zdaniem jednak jest to za mocne posunięcie? Czy powinna w ten sposób doprowadzać do zakrzywiania faktów na temat rodziny królewskiej?

Abstrahując jednak od całego kontekstu, aktorki są bardzo podobne do Kate i Meghan!

Na zdjęciach nie wyglądają na osoby, które są ze sobą skłócone. Co myślicie?

Może Cię zainteresować

zamknij