×

Dzieci chłopaka ponaglają ją, by otworzyła prezent. Nie spodziewa się, tak dużej niespodzianki

Bycie rodzicem to najtrudniejsze wyzwanie, z którym musimy zmierzyć się w życiu. Dzieci i ich nieskończona energia oraz niezaspokojona ciekawość, potrafi solidnie zmęczyć nawet najwytrwalszego opiekuna. Mimo tego z całego serca kochamy swoje pociechy, a Steve Lee, ojciec trzech synów, niedawno zyskał dodatkowy powód, by jeszcze mocnej kochać swoje dzieci.

Miłość i obowiązki

Meagan Johson poznała Steve’a Lee i szybko się w nim zakochała. Równie szybko dowiedziała się, iż jej wybranek ma trzech synów. Dla Meagan nie miało to jednak żadnego znaczenia – kobieta od razu pokochała dzieci swojego chłopaka i chciała być dla nich kimś więcej niż tylko „nową dziewczyną” taty. To sprawiło, że Steve powierzył synom bardzo ważne zadanie.

Nietypowe zaręczyny

W urodziny ukochanej, Steve poprosił swoje dzieci, aby pomogły mu zorganizować niezapomniany prezent. Chłopcy zgodzili i z wielkim podekscytowaniem czekali, kiedy kobieta otworzy pakunek. Początkowo Meagan była nieco podejrzliwa i ciągle pytała:

Czy to nie żadna sztuczka? Wasz tata wie, co robicie?

Chłopcy zapewniali ją, że nie pożałuje, gdy zobaczy swój prezent i ponaglali, by w końcu zajrzała do środka. Po chwili Meagan ujrzała malutkie pudełko z pierścionkiem w środku – w tej samej chwili chłopcy uklękli i krzyknęli:

Chcemy podarować Ci naszego tatę!

W tym momencie do pokoju wchodzi Steve i rozpoczyna najpiękniejszą przemowę:

Pojawiłaś się w życiu moim i tych trzech małych chłopców. Od momentu, gdy się zakochaliśmy nigdy nie byliśmy szczęśliwsi. Kochamy Cię wszystkim co mamy. Wszyscy chcielibyśmy wiedzieć, czy za mnie wyjdziesz.

Koniecznie zobaczcie tę piękną chwilę z życia rodziny Meagan i Steve’a. Ja nie kryłam łez wzruszenia!

So this is how the Boys and I asked her to Marry us last night!❤This video is represented by LADbible Group. To use/license this video, please email licensing Licensing@ladbiblegroup.com

Opublikowany przez Steve Yooga Sobota, 14 października 2017

Polecane

Może Cię zainteresować