×

6 rzeczy, których nie powinnaś publikować w sieci tuż po zaręczynach. To po prostu nie wypada

W życiu każdego człowieka można wymienić kilka ważnych momentów, które będzie pamiętał do końca życia. Pierwszy pocałunek, randka, zaręczyny, ślub, narodziny dziecka. To przełomowe chwile, które dają nam wiele radości, a jednocześnie sprawiają, że chcemy podzielić się nimi ze swoimi bliskimi.

Warto jednak pamietać, że należy zachować umiar, aby dzieląc się radosną nowiną, nie popełnić ogromnej gafy, m.in. tuż po zaręczynach. Jeśli więc Twój partner właśnie Ci się oświadczył, zanim podzielisz się tą informację z całym światem, przeczytaj ten artykuł. Tych błędów lepiej unikać.

#1 Wartość pierścionka

Informacja odnośnie liczby karatów, podobnie jak cena pierścionka, powinna zostać tajemnicą. Takimi rzeczami nie należy się chwalić, a co za tym idzie pisać o nich w mediach społecznościowych. To totalny brak klasy.

#2 Film z błyszczącym pierścionkiem

To kolejna rzecz, która nie powinna trafić do sieci. Jeśli tak bardzo chcesz podzielić się swoim szczęściem z innymi, zamiast krótkiego filmiku z błyszczącym pierścionkiem, opisz w kilku zdaniach jak doszło do zaręczyn. Wszyscy znajomi będą chcieli poznać tę historię. Oczywiście zachowaj umiar i nie dziel się wszystkimi szczegółami – to jedna z chwil Waszego życia, którą powinnaś dzielić przede wszystkim z ukochanym.

#3 Opublikowanie radosnej nowiny w sieci, przed poinformowaniem o ważnym wydarzeniu swoich bliskich

Jakbyś się czuła, gdybyś o zaręczynach swojej córki, siostry lub najbliższej przyjaciółki dowiedziała się za pośrednictwem Facebooka? Zanim podzielisz się radosną nowiną z całym światem, poinformuj swoich bliskich. Na pewno to docenią.

#4 Szczegóły dotyczące zbliżającego się ślubu i wesela

Detalami, odnośnie jednego z najważniejszych momentów w swoim życiu, również nie powinnaś dzielić się w mediach społecznościowych. Po to są zaproszenia, które wręczysz swoim gościom w odpowiednim czasie.

#5 Milion hasztagów w poście o zaręczynach

Tak naprawdę Twój post o zaręczynach powinni zobaczyć tylko najbliżsi, którzy szczerze będą cieszyć się Twoim szczęściem. W tym przypadku milion zbędnych hasztagów, to po prostu przesada.

#6 Przyszła Pani Kowalska – zmiana nazwiska na profilu przed ślubem

Rozumiemy, że nie możesz doczekać się tej ważnej chwili i wszystkich zmian, które wiążą się ze ślubem. Pamiętaj jednak, że są pewne rzeczy i zasady, o których należy pamiętać, aby nie zaliczyć wielkiej wpadki. Zmiana nazwiska przed ślubem jak najbardziej się do nich zalicza..

Daj znać co myślisz o przedstawionych wyżej zasadach. Na Twoją opinię czekamy w komentarzach poniżej.

Może Cię zainteresować