×

Dramat w rodzinie Rubików. Nie pojadą do Australii na święta

Załamani Rubikowie zostają na święta w Polsce, co im się nie zdarzyło od czterech lat. Internauci komentują: „Brak wyczucia obciachu i żenady…”.

Reklama

Świąteczny dramat

Piotr i Agata Rubikowie wraz z dwiema córkami od czterech lat spędzają święta za granicą. W tym roku, z powodu pandemii koronawirusa, musieli zrezygnować z wyjazdu.

W niedzielę para gościła w Dzień Dobry TVN tylko po to, żeby na to ponarzekać. To nie pierwszy raz, gdy celebryta prezentuje publicznie swoje oderwanie od rzeczywistości, jednak tym razem wyszło dość spektakularnie…

Reklama

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Rok temu o tej porze Piotr Rubik skarżył się w mediach społecznościowych, że wyproszono go z toalety mieszczącej się Łazienkach Królewskich restauracji Belvedere, tłumacząc, że jest tylko dla gości. Rubik nie potrafił zrozumieć, że może skorzystać z mieszczącej się w pobliżu toalety publicznej, tak, jak zwykli ludzie.

Wówczas powiedział na InstaStories:

Więcej już nie przyjdziemy. Wstyd Belvedere, wstyd! Tak się traci klientów.

Załamani Rubikowie zostają na święta

W minioną niedzielę Piotr Rubik udowodnił w telewizji, że nawet w dobie pandemii, rosnącej śmiertelności wśród Polaków, medyków będących na skraju wycieńczenia, ludzi walczących o przetrwanie swoich rodzin i dorobku całego życia, jest zajęty głównie sobą.

Reklama

W telewizji śniadaniowej załamany tłumaczył, że w tym roku, zamiast lecieć do Australii, muszą całą rodziną zostać na święta w Polsce, co jawi się po prostu jako koszmar. Jak wyznał muzyk:

Polacy nie są tak pogodni jak Australijczycy.

Na wynurzenia rodziny Rubików zareagowała Karolina Korwin-Piotrowska. Ale, jak przyznała, nie chce jej się nawet wysilać na oryginalny komentarz, bo nie warto. Dopisała tylko parę słów do zamieszczonej na Twitterze refleksji innego internauty:

Reklama

Widziałam to. Przypadkiem. Kara za skakanie po kanałach. I pomyślałam sobie dużo niecenzuralnych słów na temat zawartości głów co poniektórych, ich wyczucia obciachu i żenady. Ale pomyślałam, że po prostu zamieszczę to.

Piotr zyska kolejny argument na potwierdzenie swojej tezy o niemiłym charakterze Polaków…

Źródła: www.pudelek.pl, plejada.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować