×

Został znaleziony na klatce schodowej jednego z bloków. Nie wydusił z siebie ani jednego słowa

Policja poszukuje rodziców tego chłopca. Dziecko zostało odnalezione w Katowicach i nie mówi. Funkcjonariusze nie wykluczają żadnej hipotezy.

Miejsce odnalezienia

Sytuacja miała miejsce w Katowicach. Tuż przed godziną 20:00 w Wielką Sobotę na klatce schodowej jednego z bloków przy ulicy Łącznej, został znaleziony chłopiec. Dziecko nie mówi, dlatego nie udało się ustalić jego danych. Malec był odpowiednio ubrany, jak na tę porę roku. Miał czapkę w czarno – szare paski, niebieską kurtkę puchową, granatowe spodnie dresowe z wizerunkiem „Myszki Mickey”, brązowo – czarne zimowe buty zapinane na rzepy.

Porzucony czy zaginiony?

Kiedy został znaleziony, był wyraźnie pobudzony. Po wstępnych badaniach lekarz nie stwierdził, aby był ofiarą pobicia, przemocy czy zaniedbania. Mimo to policja nie wyklucza żadnej hipotezy. Wciąż nie wiadomo, czy chłopiec nie został porzucony, czy się nie zgubił lub czy po prostu nie wyszedł sam z mieszkania. Póki co, nikt nie zgłosił zaginięcia takiego dziecka.

Znasz go?

Osoby, posiadające jakiekolwiek informacje na temat odnalezionego chłopca proszone są o kontakt telefoniczny pod numer 32 200 3700 – Komisariat Policji V w Katowicach lub 32 200 25 55 – Komenda Miejska Policji w Katowicach.

Polecane

Może Cię zainteresować