×

Mężczyzna przejeżdżał obok nowo wybudowanego domu i zauważył coś zadziwiającego. Ty też to widzisz?

Pewien mężczyzna przejeżdżał przez osiedle domków jednorodzinnych w Południowej Karolinie. Na pierwszy rzut wszystko wydaje się normalne, jednak po chwili zatrzymuje samochód i zaczyna przyglądać się dłużej domostwu. W rzeczywistości był tak zaskoczony tym, co zobaczył, że aż zrobił zdjęcie i umieścił je w Internecie. Nie spodziewał się jednak, że aż tyle osób się nim zainteresuje.

Czy Tobie uda się dostrzec, co jest nie tak na fotografii? Bądźmy szczerze – większość osób na samym początku nie ma kompletnie pojęcia o co chodzi, a tylko nieliczni dostrzegają błąd.

zagadkowe zdjecie (1)

Udało się Wam znaleźć błąd? Co jest nie tak na tym zdjęciu?

Podjazd do garażu tak naprawdę do niego nie prowadzi. Kończy się w miejscu, gdzie zaczyna się ściana. Użytkownik Reddit, który nie mógł uwierzyć w konstrukcję tego domu, przez 13 lat był agentem nieruchomości i o całej tej sytuacji mówi tak:

Byłem rzeczoznawcą nieruchomości przez 13 lat i nigdy nie widziałem takiego modelu z celowo uciętym podjazdem. Być może było już za późno na to, aby zmienić całą konstrukcję i dom musiał zostać sprzedany właśnie w ten sposób. Zapewne był to błąd, wynikający z braku kompetencji ekipy remontowej, ale myślę także, że przez tę wadę nieruchomość mogła być sprzedana taniej.

Niezależnie od tego za ile ktoś kupił tę posesję, ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie w takiej przestrzeni. Jeśli już ktoś decyduje się na zakup domu z garażem, to chyba chciałby z niego korzystać, prawda?

zagadkowe zdjecie (2)

Może Cię zainteresować