×

Zdjęcie tej rodziny nie wzbudza podejrzeń. Ale nie bez powodu stało się hitem internetu

Dzieci są o wiele bardziej spostrzegawcze, niż mogłoby nam się wydawać. Choć często wyglądają, jakby chodziły we mgle i były zagubione, łączą fakty znacznie szybciej niż dorośli. Możliwe, że dzieje się tak, ponieważ widzą świat po raz pierwszy i dopiero go poznają. Umysły dorosłych bardzo często skupiają się na wielu rzeczach na raz – życie rodzinne, życie zawodowe, przeszłość itp. Duża odpowiedzialność sprawia, że dorośli nie zwracają uwagi na szczegóły tak bardzo, jak robią to dzieci. Wystarczy spojrzeć na poniższą fotografię.

Zdjęcia są idealne do dopatrywania się drobiazgów. Na szczególną uwagę zasługuje jednak ten jeden przypadek, który od jakiegoś czasu krąży w mediach społecznościowych.

Poniższa fotografia przedstawia szczęśliwą, 5-osobową rodzinę. Choć na pierwszy rzut oka zdjęcie nie wzbudza żadnych podejrzeń, przyjrzyj się mu uważnie. Czy widzisz coś, choć trochę dziwnego?

Osoby dorosłe, które zauważyły, co jest „nie halo”, są znane z bardzo szczegółowej analizy lub przyglądały się zdjęciu przez długi czas, aż w końcu dopięły swego.

Nie widzisz niczego podejrzanego? Oto mała podpowiedź…

Czyje ramię obejmuje siedzącą po lewej stronie dziewczynkę? Z pewnością nie jest to dłoń jej starszej siostry, ponieważ obie ręce spoczywają na jej kolanach. Nie jest to również ręka mamy, ponieważ trzyma ona dziecko. Ramię ojca byłoby za krótkie, aby sięgnąć tak daleko. Czy to dzieło eksperta Photoshopa, czy coś umknęło naszej i nie tylko naszej uwadze?

Według komentujących zdjęcie, dodatkowa dłoń nie była trudna do zauważenia. Nasuwa się jednak pytanie, skąd ona się tam wzięła?! Czekamy na Waszą opinię ?

Polecane

Może Cię zainteresować