×

Kobieta ma poślubić niepełnosprawnego. Wtedy jeszcze nie wie, co takiego wydarzy się na ślubie

Ten ślub zapamiętają wszyscy obecni na nim goście. Niespodzianka, którą dla ukochanej zrobił pan młody zapadnie na długo w głowach wszystkich gości. Nie sposób wyrazić tego, jak ogromne było poświęcenie, którego dokonał.

Kevin Taylor 13 lat temu złamał nogę. To, co dla większości wydawać by się mogło tylko zwykłym utrudnieniem i unieruchomieniem na kilka tygodni, dla niego stało się koszmarem.

Niestety u mężczyzny rozwinęła się choroba RSD, czyli algodystrofia (odruchowa dystrofia współczulna).

Lekarze przyznali, że to najgorszy przypadek choroby, jaki do tej pory widzieli. W 2009 roku noga musiała zostać amputowana…

Mężczyzna nie miał zamiaru się poddać i chciał żyć tak jak do tej pory. Choć wiedział, że będzie mu ciężko, nie poddawał się.

To mój naprawdę dobry kumpel i gdy patrzyłem na to, co się dzieje w jego życiu, byłem pewien, że się podda. Nic bardziej mylnego. Jest naprawdę twardy i pokazuje to na każdym kroku.

W tych trudnych chwilach spotyka kobietę, w której od razu się zakochuje. To był strzał Amora prosto w serce!

Dla wybranki wózek inwalidzki nie był przeszkodą. Wszystko potoczyło się bardzo szybko, ponieważ para nie mogła bez siebie żyć. Zaplanowali ślub, zaprosili gości i przygotowywali się do najważniejszego dnia w ich życiu. Ale Taylor planował coś jeszcze dla narzeczonej.

Goście już czekali na to, aż pojawi się panna młoda w towarzystwie swojego ojca. Gdy padły słowa: Proszę wstać, równo wszyscy podnoszą się z krzeseł… łącznie z panem młodym!

Gdy narzeczona to zobaczyła, od razu zalała się łzami. Nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Nie mogła wydobyć z siebie ani jednego słowa.

Okazało się, że Kevin miesiącami pracował nad tym, aby dać przyszłej żonie jeden z najpiękniejszych prezentów, jaki mogła sobie tylko wyobrazić.

Potajemnie chodził na spotkania z fizjoterapeutą i rehabilitantem. Wykonywał niezliczone ilości ćwiczeń i chciał sprawić, że to, co wydawało się niemożliwe, stanie się realne. Czekał na moment aż uda mu się stanąć i spojrzy w oczy ukochanej.

Ta chwila wzrusza nie tylko parę młodą, ale gości i Internautów. Cóż za przepiękne poświęcenie!

Polecane

Może Cię zainteresować