×

Zrzucił ponad 180 kg, aby spełniać swoje marzenia. Jego piękny występ w X-Factorze inspiruje ludzi

W 2012 roku Freddie Combs wystąpił w programie X-Factor. To był jeden z najbardziej wzurszających i inspirujących momentów w historii. Ważący ponad 220 kilogramów mężczyzna prawie przegrał walkę z otyłością w 2009 roku, gdy jego waga wskazywała… prawie 400 kg! Był przykuty do łóżka i nie był w stanie się poruszać. Pewnego dnia coś w nim pękło i zdecydował, że spróbuje o siebie zawalczyć. Zmienił dietę i zaczął od drobnych aktywności fizycznych. Z pomocą ukochanej żony, która niezmiennie trwa u jego boku od 16 lat, udało mu się zrzucić 180 kilogramów i zaczął myśleć o tym, że może spełniać swoje marzenia. Od zawsze kochał śpiew, dlatego, gdy tylko nadarzyła się taka okazja, wziął sprawy w swoje ręce i zgłosił się do programu.

Jurorzy na początku byli zszokowani jego wyglądem, ale nie mieli absolutnie zamiaru nikogo dyskwalifikować przez tuszę. Poprosili go jedynie o to, aby o sobie opowiedział. Byli pod wrażeniem jego determinacji i czekali na występ. Freddie zaśpiewał przepełnioną emocjami piosenkę Wind Beneath My Wings z repertuaru Bette Midler – oczywiście z dedykacją dla swojej ukochanej żony.

Kojący głos mężczyzny i jego historia ogromnie wzruszyły jurorów i tym samym stała się inspiracją i motywacją dla wszystkich tych, którzy całe życie czegoś się obawiają. Czekają na lepszy moment, który może się nigdy nie pojawić. Działaj tu i teraz!

Polecane

Może Cię zainteresować