×

Wysokie zarobki polskich gwiazd. Te kwoty zatrważają!

Wysokie zarobki polskich gwiazd budzą zarówno sensację, jak i kontrowersje. Zwłaszcza teraz, gdy Polacy zmagają się z galopującą inflacją. Największe gwiazdy polskiej estrady nie zwalniają tempa i dają koncert za koncertem. Wokalistka Bajmu do końca roku może zarobić nawet milion złotych! Czy któraś artystka ją pobije? Usiądź wygodnie i sprawdź, kto znajduje się na czele listy.

Wysokie zarobki polskich gwiazd

Przed nami gorący czas sylwestrowych koncertów. Jednak w miesiącach poprzedzających sylwestrowe fety także można dobrze zarobić! „Super Ekspress” podaje zarobki największych polskich wykonawców, opierając się o stawki otrzymywane na koncertach. Oto wysokie zarobki polskich gwiazd!

Diwa polskiej estrady, Beata Kozidrak, od lat należy do grona najlepiej zarabiających polskich gwiazd. Za 20 koncertów, wokalistka Bajmu zgarnie niebagatelną sumę ponad 1,15 mln złotych. Czy ta kwota powala tylko nas?

Tuż za nią nieoczekiwanie na podium plasuje się Anita Lipnicka, była wokalistka Varius Manx. Lipnicka do końca roku da niemal 30 koncertów, za co zgarnie aż 980 tyś. zł.

Na podium znalazła się i kolejna wielka gwiazda – Maryla Rodowicz. Piosenkarka, która żyje w większości tylko z występów, do Sylwestra ma zgarnąć aż 540 tys. złotych i to tylko za 12 koncertów.

Niektóre gwiazdy mają szanse na występ podczas Sylwestra – to dodatkowy spory zastrzyk gotówki

Wymienione źródło sprawdziło także zarobki innych polskich gwiazd. Kasia Kowalska może liczyć na wynagrodzenie 455 tyś. zł za 13 koncertów. W takim samym przedziale znajduje się Patrycja Markowska. Do kieszeni Cleo wpadnie z kolei „jedynie” 420 tys. zł. Julia Wieniawa jest nowością w zestawieniu, jej przypadnie 150 tys. zł.

Widząc takie sumy, gwiazdy polskiej estrady raczej nie przejmują się problemem inflacji w naszym kraju. Poszczególne artystki mają szansę na występ podczas Sylwestra, co dodatkowo zasili ich budżet.

Maryla Rodowicz dodatkowo będzie oceniać występy uczestników „The Voice Senior”. W poprzedniej edycji tego show zarobiła 150 tys. złotych. Również Cleo występuje w roli trenerki i to już piąty raz z rzędu. Śliczna wokalistka zasiada na fotelu jury „The Voice Kids”.

Źródła: www.o2.pl, www.se.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować