×

Ewa Minge opublikowała zdjęcia w stroju kąpielowym. Ludzie zachwycają się jej figurą

Ewa Minge wie jak przyciągnąć uwagę. W ostatnim czasie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie nie przestaje zaskakiwać swoich fanów.

Wyjątkowe urodziny

Projektantka kilka dni temu obchodziła 51. urodziny, pokazała jednak, że wiek to tylko liczba. Liczy się duch, a ten u Ewy Minge zdecydowanie jest młody.

Metamorfoza

Choć projektantka przede wszystkim słynęła ze swojej burzy rudych loków, zdecydowała się na radykalne zmiany. Fanom zademonstrowała eleganckiego boba w czerni, a efekty wizyty u fryzjera zdecydowanie wyszły jej na plus.

Figura 20-latki

Na wiele osób jednak czeka kolejne zaskoczenie, bo Ewa Minge opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Jej sylwetka jest godna podziwu i mimo swoich 51 lat, może pochwalić się ciałem 20-latki! Od razu widać, kto dba o figurę!

Opinie

Komplementom fanów oczywiście nie było końca. Zachwyty nad nogami pojawiły się w wielu komentarzach, padło nawet stwierdzenie, że Ewa Minge jest „kwintesencją kobiecości”. Przy okazji, ku zaskoczeniu co niektórych, pod zdjęciami rzadko kiedy pojawiały się negatywne opinie.

A post shared by Eva Minge (@eva_minge) on

Projektantka nie przestaje pozytywnie zaskakiwać i coś nam mówi, że na tym jeszcze nie koniec!

A post shared by Eva Minge (@eva_minge) on

Może Cię zainteresować

zamknij