×

Będąc w ciąży poszła na rutynowe badanie USG. To, co zobaczyła na obrazie bardzo ją zszokowało

Niejednokrotnie brakuje nam bliskich i żałujemy, że ci którzy odeszli nie są już z nami. Wspominamy ich przy okazji różnych wydarzeń i pamiętamy o nich. Czy możliwe, aby mogli nas odwiedzić?

Wyjątkowe zdjęcie USG

Kiedy jedna z przyszłych matek z San Diego weszła na badanie USG nigdy nie spodziewała się, że znajdzie tam jakiś szczególny związek ze swoją przeszłością. Spotkanie Shantel Carrillo z lekarzem rozpoczęło się rutynowo, ale jej nienarodzone dziecko nie było w stanie zatrzymać się na zdjęciu USG. Dlatego też, profil boczny był wszystkim, co mogła wtedy uzyskać ciężarna.

Carrillo powiedziała, że ​​wciąż próbuje zrozumieć, co się stało po tym, jak wróciła do zdjęć USG swojej córeczki. Na początku nie widziała nic niezwykłego na fotografii. Dopiero, gdy zaczęło ono przyciągać uwagę przyjaciół i rodziny w Internecie, sama też to dostrzegła!

Dziadek odwiedził wnuczkę?

Na zdjęciu, które zamieściła w serwisie Reddit widać zdjęcie z USG oraz zdjęcie jej zmarłego taty. Według kobiety i jej znajomych, duch jej ojca przybył, aby pokazać, że czuwa nad wnuczką. 

Carrillo ma dwie teorie:

Może to on [zmarły ojciec kobiety – przyp. red.] przyszedł, by powiedzieć „hej, wiesz, jestem tutaj i widzę, że wszystko jest w porządku”. Albo jest to po prostu moje łożysko, które wygląda jak mój tata, co też byłoby niesamowite!

O Shantel Carrillo zrobiło się całkiem głośno i zaczęła zyskiwać popularność. Jej rodzina masowo udostępnia informację o tym zdarzeniu, a internauci nie przestają komentować wyjątkowego zdjęcia.

[wp_quiz id=”861″]

Spora ilość sceptyków

Wiele osób uważa, że to całkowity wymysł kobiety i w zdjęciu nie ma niczego fascynującego. To zwykły przypadek i gra świateł spowodowała, że fragment zdjęcia wygląda jak podobizna jej zmarłego ojca.

Ojciec Carillo, Charles, zmarł w 2016 roku. Badania sugerują, że twarz jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych przez człowieka kształtów. Nawet jeśli na rysunku zobaczymy oddzielnie oczy, nos, usta i brwi. Człowiek bez problemu ułoży te puzzle w całość i rozpozna jako ludzką twarz. Już nowo narodzone dziecko potrafi rozróżnić ludzką twarz od innych elementów otoczenia.

Czy to możliwe, aby doszło do takiej sytuacji, o której mówi Carrillo?

Źródła: metro.co.uk, www.o2.pl, www.wwaytv3.com
Fotografie: Pixabay, Facebook, Reddit

Może Cię zainteresować