×

Wstrząsająca przepowiednia siostry Łucji, która widziała objawienia w Fatimie

Wstrząsająca przepowiednia siostry Łucji, która miała być świadkiem tzw. objawień fatimskich. Czy dojdzie do wybuchu III wojny światowej? Co stanie się z Polską?

Kim była siostra Łucja?

Portugalka Łucja dos Santos była jednym z trójki dzieci – obok siostry Hiacynty i brata Franciszka – którym 13 maja 1917 roku w Fatimie miała objawić się Matka Boska.

Wstrząsająca przepowiednia siostry Łucji
Twitter
Wstrząsająca przepowiednia siostry Łucji
Twitter

Kobieta już jako nastolatka została zakonnicą. W 1925 roku wstąpiła do zakonu karmelitek (miała wówczas 18 lat). Swoje życie poświęciła Bogu, modląc się w klasztornej celi. To tam siostra Łucja miała mieć wizje, które przekazywano światu za pośrednictwem członków jej rodziny oraz współpracowników. Zakonnica kilkukrotnie spotkała się również z papieżem Janem Pawłem II.

Wstrząsająca przepowiednia siostry Łucji
Twitter

Słynna zakonnica, która niejednokrotnie miała oglądać Matkę Bożą tu na ziemi, zmarła w 2005 roku po zatrzymaniu akcji serca. W Portugalii wprowadzono wówczas żałobę narodową.

Wstrząsająca przepowiednia siostry Łucji

Objawienia fatimskie zostały uznane przez Kościół. I choć wielu powątpiewa w to, co miało się wydarzyć w 1917 roku, faktem jest, że siostra Łucja była niezwykłą postacią, o której usłyszał cały świat. Zakonnica pozostawiła po sobie wiele spisanych wizji. Dzieliła się nimi z zakonnikiem Augustynem Fuentesem – jedną z niewielu osób, z którymi miała kontakt.

Wstrząsająca przepowiednia siostry Łucji
Twitter

Jedna z przepowiedni siostry Łucji dotyczy wybuchu III wojny światowej, podczas której może dojść do użycia broni jądrowej. Zakonnica miała także wspomnieć o klęskach żywiołowych.

Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa

– miała napisać.

Według słów zakonnicy, najbardziej ucierpią Niemcy, Dania i Holandia. Spłonie również Paryż.

Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do woj­ny, ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycię­stwa. Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlanty­ckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki skupi swoją uwagę na Azji i tam będą lądowały wojska USA i Anglii (Irak, Turcja, Iran i Bałkany) w obronie przed Chińczykami. To, co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym. Będą liczyć na zajęcie Polski. W swej nienawiści nie zorientują się, że sympa­tia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji

– miała opisywać zakonnica, cytowana przez portal o2.pl.

Co z Polską?

W wizji siostry Łucji miała się również pojawić Polska. Zdaniem zakonnicy tym razem nasz kraj miałby odegrać wyjątkową rolę podczas wojny.

Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia

– miała twierdzić siostra Łucja.

Wizje wyjątkowej zakonnicy pochodzą z książki „Odkryte sekrety przyszłości, proroctwa, przepowiednie, wizje jasnowidzów” Stephena Lassare.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij