×

Żona Kamila Stocha opublikowała wymowne zdjęcie. Zamknęła nim usta hejterom

Tegoroczny, bardzo owocny dla Polaków sezon w skokach narciarski dobiegł końca. Nasi skoczkowie pokazali klasę, czego dowodem są trzy miejsca w pierwszej piątce w klasyfikacji generalnej i pierwsze miejsce w pucharze narodów. Mimo tak ogromnego sukcesu, fanom sportów zimowych nie umknął spadek formy Kamila Stocha. Słabsza forma sportowca sprawiła, że w komentarzach nie brakowało mocnych i nieprzyjemnych wpisów pod adresem sportowca. Teraz odniosła się do nich żona Kamila, Ewa Bilan-Stoch.

Jej wpis powinien zamknąć usta wszystkim hejterom

Ewa Bilan-Stoch zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie medali zdobytych przez 31-letniego skoczka ułożonych w bukiet. Bukiet, w skład którego wchodzą medale zdobyte podczas igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata.

Wieczne kwiaty z zapachem Kamila Stocha. Zawsze wolę jego uśmiech – napisała Ewa Bilan-Stoch w opisie do zdjęcia

Przypomnijmy, że Polscy skoczkowie następny sezon rozpoczną już pod skrzydłami Michala Doležala, który zastąpi Stefana Horngachera na miejscu szkoleniowca.

Miejmy nadzieję, że przyszły sezon będzie równie owocny, jak ten, a Kamil Stok jeszcze nieraz pokaże, na co go stać. W końcu jest naszym Mistrzem!

Może Cię zainteresować

zamknij