×

Sara Boruc pokazała brzuch po ciąży. Fanki od razu zaczęły zalewać ją pytaniami

34-letnia Sara Boruc wraz z 39-letnim Arturem Borucem 5 maja 2019 roku po raz kolejny zostali rodzicami. Na świat przyszło wówczas trzecie dziecko pary – wyczekiwany synek imieniem Noah. Jak dziś wygląda świeżo upieczona mama? Sara Boruc pochwaliła się zdjęciem w bikini, na którym zadziwia wyjątkowo płaskim brzuchem. Przy okazji zdradziła pewien sekret.

Żona byłego bramkarza reprezentacji Polski przez cały ten czas o siebie dbała

Choć rodzina byłego bramkarza reprezentacji Polski wciąż cieszy się przyjściem na świat maleństwa, Sara najwyraźniej nie zapomniała zadbać o siebie. Przez cały ten czas, również podczas ciąży, zdrowo się odżywiała i ćwiczyła, dzięki czemu nie przybrała na wadze zbyt wiele, a powrót do formy był błyskawiczny. Dziś po brzuszku Sary nie ma praktycznie żadnego śladu, podczas gdy jej figura już dziś robi niesamowite wrażenie.

Sara Boruc pochwaliła się zdjęciem w bikini

Sara Boruc wybrała się w ostatnim czasie na słoneczną Ibizę. Podczas urlopy towarzyszył jej 4-miesięczny Noah, czego dowodem jest chociażby zdjęcie, którym pochwaliła się w ostatnim czasie w mediach społecznościowych. Zdjęciem, które jest wyjątkowo urocze. Widzimy na nim szczęśliwą mamę w pięknym kolorowym stroju kąpielowym. Na fotografii nie jest jednak sama. Sara trzyma małego synka. Chłopiec pozuje w kapeluszu i stroju kąpielowym w paski, przez co wygląda niczym mały kapitan.

Szczególną uwagę internautów zwróciło jednak coś zupełnie innego, a mianowicie sylwetka celebrytki, która dosłownie oczarowała wiernych fanów. Pełnych podziwu słów nie ma końca.

Ludzie, jakie ciało po porodzie! Kto to widział. Ja dzieci nie mam ani takiego ciała!

Noah boski, ale to brzuch robi wrażenie

Sara wyglądasz wspaniale

To zdjęcie jest cudowne! A Ty kochana wyglądasz świetnie

Ooo rany! Taka figura po ciąży. Jakie to trzeba mieć fantastyczne geny. Cudownie wyglądasz – czytamy w komentarzach

Jedna z fanek była zdecydowanie bardziej bezpośrednia.

Rany, jakim cudem masz taki płaski brzuch po porodzie? Tylko pozazdrościć figury – napisała

Sara nie pozostała obojętna na to pytanie i już wkrótce odpisała.

Na wdechu jest płaski – odpowiedziała żartobliwie Boruc

Myślicie, że faktycznie to zasługa wdechu?

Może Cię zainteresować