×

Dziewczyna zamordowanego Kuby opublikowała wzruszający wpis. Jej słowa łamią serce

Morderstwo 16-letniego Jakuba, do którego doszło w jednej z warszawskich szkół, poruszyło wszystkich. Przypomnijmy, że uczeń został zaatakowany na szkolnym korytarzu przez o rok młodszego Emila. Nastolatek zadał mu kilka ciosów nożem, które w konsekwencji okazały się śmiertelne. Rodzina i najbliżsi pożegnali już zmarłego podczas czwartkowego pogrzebu. Pożegnała się z nim również jego ukochana. Wzruszający wpis dziewczyny zamordowanego ucznia pojawił się na jej profilu w mediach społecznościowych.

Wpis dziewczyny zamordowanego ucznia

Wpis ukochanej Kuby to nie wszystko. Dziewczyna dodała tego piękne zdjęcie dwóch splecionych dłoni, na których narysowane zostało serce.

Kubuś, dziękuję za wszystkie chwile spędzone z Tobą i za szczęście, którego doświadczyłam będąc przy Tobie. Wszyscy dobrze wiemy, że byłeś dobrym człowiekiem i miałeś dobre serce. Nigdy byś nikogo nie skrzywdził – pisze Julia

Jednak Bóg postanowił zabrać Cię na drugą stronę, abyś tam miał lepsze życie bez złych ludzi. Będziemy o Tobie pamiętać. I do końca życia zostaniesz w naszych sercach, bo byłeś dobrym człowiekiem, który wiedział, co to znaczy kochać. Dziękujemy Ci za to wszystko i nigdy o Tobie nie zapomnimy. Kocham Cię Kuba, pamiętaj. I spoczywaj w pokoju – kończy wpis dziewczyna

Wpis dziewczyny zamordowanego ucznia

Facebook

Reakcje internautów

Pod wpisem dziewczyny bardzo szybko pojawiło się pełno komentarzy przepełnionych wyrazami współczucia i wsparciem. Wielu znajomych na znak pamięci dodało do swoich zdjęć profilowych symboliczne czarne wstążki. Wszystko po to, aby oddać hołd zmarłemu koledze. Koledze, który odszedł zdecydowanie za wcześnie.

Wpis dziewczyny zamordowanego ucznia

Facebook

Kuba, spoczywaj w pokoju… ?

Może Cię zainteresować

zamknij