×

Poznań: Mężczyzna wpadł do szybu windy. Zleciał z wysokości 11. piętra

Na osiedlu Piastowskim w Poznaniu doszło do przerażającego wypadku. 76-latek wpadł do szybu windy. Zleciał z wysokości 11 piętra. Zmarł na miejscu. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Długo nie wracał…

27 sierpnia wieczorem doszło do tragicznych wydarzeń na osiedlu Piastowskim w Poznaniu. 76-letni mężczyzna, mieszkający w bloku nr 36, wyszedł na zakupy, jednak nigdy nie dotarł do celu. Jak się okazało, uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji, w rozmowie z portalem fakt24.pl powiedział:

Mężczyzna wyszedł na zakupy, a gdy po jakimś czasie nie wrócił i nie było z nim kontaktu, zaniepokojona rodzina poinformowała nas o zaginięciu

Tragiczny finał poszukiwań

Niestety, finał poszukiwań okazał się być tragiczny. Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce, zaczęli szukać 76-latka. Po czasie znaleźli jego ciało w szybie windy.

Wiele wskazuje na to, że mężczyzna wpadł do szybu z wysokości 11. piętra. Trwa śledztwo w tej sprawie, a funkcjonariusze sprawdzają różne możliwości – zarówno nieszczęśliwy wypadek, jak i udział osób trzecich.

Może Cię zainteresować

zamknij