×

Wnuczka Stalina przewiduje przyszłość. Wie, kiedy wybuchnie III wojna światowa

Wnuczka Stalina przewiduje przyszłość, a przynajmniej próbuje to robić. Kobieta twierdzi, że ma kontakt z zaświatami, a datę wybuchu III wojny światowej zdradził jej dziadek, komunistyczny zbrodniarz.

Jak wygląda wnuczka Stalina?

Nazwisko „Stalin” budzi postrach. Ale wnuczka jednego z największych zbrodniarzy w dziejach nie nazywa się tak, jak dziadek. Chrese Evans (wcześniej nazywała się Olga Peters) ma niespełna 50 lat i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jest najmłodszą córką ukochanej córki Józefa Stalina, Swietłany.

Wnuczka Stalina przeprowadzała się razem z matką kilkanaście razy. W końcu kobiety znalazły swoje miejsce na ziemi w Wisconsin. Evans ponoć długo nie była świadoma swojego pochodzenia. W końcu matka zdecydowała, że wyjawi jej prawdę.

Wnuczka Stalina przewiduje przyszłość
Twitter

Całe życie mojej matki polegało na przeżywaniu powiązania ze Stalinem i próbowaniu prowadzenia nowego własnego życia. Oczywiście brzydziła się tym, co zrobił Stalin. Ale był okres, kiedy tak wielu ludzi uważało ją za odpowiedzialną za jego czyny, że zaczęła myśleć, że może to prawda. To takie niesprawiedliwe

– opowiadała Evans w rozmowie z Daily Mail.

Wnuczka Stalina jest… buddystką. Ma liczne tatuaże, kolczyki i lubi się stylizować na „Tank girl”, bohaterkę popularnych komiksów.

Wnuczka Stalina przewiduje przyszłość
Twitter

Wnuczka Stalina przewiduje przyszłość

W 2016 roku Evans zachorowała na raka piersi, ale pokonała chorobę. To wtedy, jak twierdzi, odkryła w sobie zdolności paranormalne i zaczęła przewidywać przyszłość. Niejednokrotnie angażowała się w poszukiwania zaginionych osób. Jednak jej specjalność do prognozowanie… trzęsień ziemi. Chociaż sądząc po zdjęciach Evans, za jej specjalność można uznać raczej prowokowanie…

Wnuczka Stalina
Twitter

Czasem Evans robi wyjątki i zajmuje się prognozowaniem wydarzeń na skalę światową. Wnuczka Stalina twierdzi, że dziadek czasem kontaktuje się z nią z zaświatów. To właśnie on rzekomo uprzedził Evans o nadejściu III wojny światowej. Kiedy to nastąpi?

Do wybuchu III wojny światowej ma dojść, gdy zostanie zniszczona mieszcząca się w Kuncewie nad brzegiem rzeki Moskwa dacza Józefa Stalina, w której zmarł.

Wnuczka Stalina chyba nie do końca chce się odciąć od niechlubnych korzeni…

Twitter

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij